Міжнародні

Глобальний Союз IndustriALL підтримує українських гірників ВАЖЛИВО!

Генеральний секретар  Глобального Союзу IndustriALL Вальтер Санчес надіслав лист  голові Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайлу Волинцю.  Очільник міжнародної організації, яка об’єднує понад п'ятдесят мільйонів працівників у гірничодобувній, енергетичній та виробничій сферах у всьому світі, висловив підтримку українським гірникам державних вугледобувних підприємств та членам НПГУ, які борються за виплату заборгованих заробітних плат.


 

Вальтер Санчес  наголосив, що надзвичайно важливо, щоб уряд України діяв у повній відповідності з Конвенцією МОП №95 про захист заробітної плати.

«Ми поділяємо Вашу глибоку занепокоєність ситуацією на ПАТ «Лисичанськвугілля», де гірники не отримували заробітну плату за період з червня по вересень 2018 року, а також протягом кількох місяців 2015-2017 рр. Крім того, ми стурбовані проблемами здоров'ям та безпекою 16 шахтарів на шахті ім. Г. Капустіна, які протестують на глибині 600 метрів. Ми також знаємо, що акції протесту проти невиплати заробітної плати були проведені на кількох інших шахтах, у тому числі на ДП "Селидіввугілля" та ДП "Мирноградвугілля". Ми запевняємо у нашій повній підтримці  та солідарності з шахтарями на державних підприємствах з видобутку вугілля, і ми приєднуємось до вас, щоб закликати уряд України без зволікань  забезпечити виплату повної заборгованості із зарплат», -  написав Генеральний секретар  Глобального Союзу IndustriALL.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83