Міжнародні

Проблемні питання – у полі зору МКП ВАЖЛИВО!

Представники центрального офісу Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) досить уважно поставилися до питання щодо намагань ухвалити проект рабського Трудового кодексу України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. Також він зазначив, що МКП приступить до вироблення стратегії щодо погашення заборгованості із заробітної плати працівникам України та подальшого недопущення таких ганебних явищ.

Генеральний секретар Міжнародної конфедерації праці Шаран Барроу, з якою зустрічався Михайло Волинець, буде персонально розмовляти з Генеральним секретарем Європейської конфедерації профспілок Лукою Вісентіні щодо шахтарських акцій протесту, заборгованості гірникам державних шахт та корупції у вугільній промисловості України. «Також Шаран Барроу зустрінеться з Генеральним директором Міжнародної організації праці Гаєм Райдером з приводу нашої скарги щодо невиплати заробітної плати шахтарям», - наголосив очільник КВПУ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83