Міжнародні

Представники КВПУ беруть участь у засіданні Виконавчого комітету ВЕРС ВАЖЛИВО!

Очільник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та заступник голови КВПУ Наталія Левицька, яка також є віце-президентом Всеєвропейської регіональної ради (ВЕРС), перебувають на засіданні Виконавчого комітету ВЕРС, яке проходить у будівлі Європарламенту у Брюсселі. Засідання відбувається за участі Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу. Виконавчий комітет ВЕРС розгляне хід підготовки до Конгресу, який відбудеться у грудні. Також на порядку денному - порушення прав профспілок.

Михайло Волинець у своєму виступі порушив питання міграції українських трудівників до країн Європейського Союзу, зокрема масовий виїзд до Польщі. «За різними даними, у Польщі працює від 1 до 2 мільйонів українських працівників, - розповів він. - Наша країна зіштовхнулася із багатьма викликами - війна на Сході, переселенці в середині країни, корупція, неефективні реформи, які здійснюються за кошти ЄС».

Представник чеських профспілок запропонував направити спеціальну місію в Украіну, щоб мати можливість ознайомитися з реальною ситуацією в Україні. Михайло Волинець висловив сподівання, що після Конгресу МКП така місія відвідає Україну.

Президент ВЕРС Іраклій Петріашвілі розповів про проблеми, з якими стикаються профспілки, це зокрема наступ на права найманих працівників, низький рівень заробітних плат. «Профспілки мають бути солідарними, щоб захищати права працівників», - наголосив він.

Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Шаран Барроу акцентувала на важливості проведення кампанії з підвищення зарплати працівникам усіх країн. «Враховуючи те, що 70 відсотків працівників у світі повною мірою не захищені соціально, профспілки повинні вести  відповідну роботу щодо підвищення зарплат і використовувати для цього механізми колективних переговорів та соціального діалогу», - підсумувала вона.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83