Міжнародні

Стратегічні можливості охорони праці ВАЖЛИВО!

У Мінську упродовж двох днів тривала регіональна зустріч мережі з охорони праці у країнах ННД (нових незалежних держав). У представницькому заході брав участь і інспектор з питань праці Конфедерації вільних профспілок України В’ячеслав Король.

«Профспілковий підхід і стратегічні можливості охорони праці в країнах ННД: досягнення безпечного і здорового середовища серед трудящих, забезпечення робочих місць у ситуації зміни клімату» - такою була загальна тема форуму.

За словами В’ячеслава Короля, у перший день зустрічі відбулося засідання круглого столу, на якому йшлося про глобальне потепління та кліматичні зміни. Модератор заходу Берт де Вел, представник Міжнародної конфедерації профспілок, чимало уваги приділив ролі профспілок у соціальному діалозі між трудящими і профспілками, роботодавцями, урядом і співтовариствами з питань забезпечення гідної праці, соціальної захищеності, можливостей навчання і забезпечення робочих місць для всіх трудящих, з огляду на глобальне потепління та зміни клімату.

Також учасники зустрічі всебічно обговорили тему: «Праця і довкілля: актуальне питання для суспільства».

Наступного дня програма була ще насиченішою. Дискусії відбувалися на різних майданчиках. В’ячеслав Король у своєму виступі наголосив на тому, що в Україні технічний нагляд практично знищено. «Роботодавець практично не зацікавлений у створенні безпечних умов праці і прагне тільки до зниження собівартості продукції будь-якими шляхами, - наголосив він. – Вважаю, що тільки профспілки можуть вплинути на це, вимагаючи і відстоюючи створення безпечних умов праці».

Загалом упродовж двох днів вдалося не тільки обговорити низку важливих питань, але й обмінятися досвідом та зав’язати нові ділові стосунки.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83