Міжнародні

Маємо заручитися підтримкою на міжнародній арені, - М. Волинець ВАЖЛИВО!

На міжнародній зустрічі всесвітньої мережі вугледобувних спілок Глобального союзу IndustriALL, що відбувається в Індії, голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець порушив питання про заборгованість із заробітної плати працівникам в Україні, зокрема й шахтарям, низький рівень зарплати, питання подолання корупційних явищ та розповів про численні акції протесту гірників. Також, розповів учасникам про війну в нашій країні, яка приносить багато страждань українському народу.

«Хочу зазначити те, що лідери та керівники міжнародних профспілкових організацій з увагою ставляться до подій, що відбуваються в України та відповідно реагують на ни, - написав він на своїй сторінці у «Фейсбуці». Маємо заручитися підтримкою на міжнародній арені, адже багато механізмів, які повинні працювати в нашій державі, не працюють. Тож залишається застосовувати важелі міжнародні».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83