Міжнародні

Активісти КВПУ вивчали досвід Японії ВАЖЛИВО!

Упродовж двох тижнів представники асоційованих профспілок КВПУ вкотре мали нагоду стати учасниками програми обміну японського міжнародного фонду праці JILAF. Лідери профспілкових організацій вугільної і авіаційної галузей та освіти вивчали питання трудового законодавства Японії, соціального забезпечення, конструктивних трудових відносин, боротьби профспілкового руху за гідну працю, права робітничого класу, системи взаємодопомоги працівників у Японії.


 

У рамках програми Василь Семканич, Вікторія Наринська та Андрій Ткаченко не тільки слухали лекції з трудового законодавства та становлення профспілкового руху Японії, а також відвідали Національний офіс Конфедерації японських профспілок Ренго в Токіо та на місцях, зокрема в префектурі Міе. Безпосереднє спілкування та плідне обговорення проблем працівників на підприємствах електроенергетичної промисловості та заводі Панасонік дало можливість краще зрозуміти шляхи подолання трудових спорів та налагодження соціального діалогу. Зустріч із представниками Міністерства праці і охорони здоров'я Японії дала змогу оцінити ситуацію в трудовій сфері, а також перейняти досвід залучення ресурсів та технологій задля покращення становища робітників і подальшої імплементації здобутих знань на місцях.

P1120084

«Особисто для мене було дуже корисно отримати знання щодо налагодження системи трудових консультацій, а також перейняти досвід ведення колективних переговорів, запобігання трудових спорів та конфліктів на підприємстві. - зазначила Вікторія Наринська. – Програма – дуже корисна для молодих профспілкових активістів, які на сьогодні відроджують профспілковий рух в Україні і є рушійною силою в питаннях покращення становища працівників, захисту їх трудових та соціальних прав, що є запорукою розвитку українського суспільства загалом».

P1110898

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83