Міжнародні

Пан’європейська регіональна рада МКП звернулася до українських високопосадовців ВАЖЛИВО!

Пан’європейська регіональна рада Міжнародної конфедерації профспілок (PERC-ITUC) звернулася до українських високопосадовців  з листом.  PERC-ITUC закликала керівництво держави вжити заходи для забезпечення дотримання в Україні міжнародних норм і стандартів, погашення заборгованості з заробітної плати, а також для запобіганням корупційним явищам. Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення: 


 

Шановний  пане Президенте,

Шановний пане Прем'єр-міністре,

Шановний пане Голово Верховної Ради України,

Від імені PERC, ми б хотіли висловити наше глибоке занепокоєння з приводу ситуації із заборгованістю з заробітною платою перед гірниками на державних шахтах України і протестом на шахті "№ 9 Нововолинська".

 Нас проінформували Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України, та голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України шахти "№9 Нововолинська" Василь Гура про протести шахтарів через невиплату їм заробітної плати в Україні. У зв'язку з цим, десятий день триває протест на шахті "№9 Нововолинська". Раніше хвиля страйків охоплювала державні підприємства "Селидіввугілля", "Первомайськвугілля", "Мирноградвугілля", "Львіввугілля". Багато шахтарів звільняються через невиплату заробітної плати, тим самим посилюючи неконтрольовану міграцію в країни Європи.

При цьому, Михайло Волинець повідомив нам про заборгованість перед гірниками України, яка становить 930 млн грн з урахуванням нарахованої заробітної плати за серпень.

 Також, ми розглянули звернення Конфедерації вільних профспілок України до Генерального директора Міжнародної організації праці Гая Райдера і до Комітету експертів МОП про порушення норм Конвенції №95 в зв'язку з існуванням заборгованості з заробітної плати перед різними категоріям працівників в розмірі 2 млрд 780 млн грн.

 З огляду на вищезазначене, закликаємо вас вжити всі необхідні заходи для дотримання в Україні міжнародних норм і стандартів, погашення заборгованості з заробітної плати, а також для запобігання корупційним явищам на державних вугільних підприємствах, які багато в чому і є причиною затримки та невиплати зарплати.

Генеральний секретар PERC

Лука Вісентіні

Президент PERC

Іраклій Петріашвілі 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83