Міжнародні

У Сараєво обговорюють питання захисту працівників найманої праці на європейському просторі ВАЖЛИВО!

Сьогодні у столиці Боснії та Герцеговини - місті Сараєво - зібралися лідери національних профспілкових центрів Європи, зокрема і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, щоб обговорити питання захисту працівників найманої праці на європейському просторі.

«На цій зустрічі я поінформував очільників Міжнародної конфедерації профспілок, Всеєвропейської регіональної ради, а також профлідерів європейських країн про факти невиплати заробітної плати в нашій країні та про те, що Конфедерація вільних профспілок України направила до Міжнародної організації праці скаргу про порушення в Україні норм та положень Конвенції №95 про захист заробітної плати», - написав на своїй сторінці у Facebook Михайло Волинець.

Також ішлося про міграцію в країни ЄС. За неофіційним даними, майже 4 млн українців працює в Європі. Ще Михайло Волинець акцентував на фактах корупції, що спостерігаються у вугільній галузі.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83