Міжнародні

Ініціативна група шахтарів Волині зустрінеться з очільником ОДА ВАЖЛИВО!

На шахті №9 «Нововолинська» у ці хвилини відбуваються збори трудового колективу. Про це повідомив голова тамтешнього первинного осередку НПГУ Василь Гура. За його словами, гірники, які вже третій день поспіль, відмовляються приступати до роботи, пишуть заяви до правоохоронних органів про невиплату їм заробітної плати за липень та серпень.

Як відомо, законодавство України, за невиплату заробітної плати передбачає такі види відповідальності: дисциплінарну (ст. 41 Кодексу законів про працю України), матеріальну (ст. 134 п. 9 КЗпП України), адміністративну (ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та кримінальну (ст. 175 Кримінального кодексу України).

Після зборів ініціативна група, у складі якої і Василь Гура, вирушить до обласного центру – міста Луцька, де на 16-у годину заплановано зустріч із очільником Волинської обласної держадміністрації Олександром Савченком.

Нагадаэмо, сьогодні зранку гірники шахти №9 «Нововолинська» пікетували адміністративну будівлю ДП «Волиньвугілля».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83