Міжнародні

Зустріч із керівництвом Глобального союзу IndustrіALL ВАЖЛИВО!

Голова КВПУ та НПГУ Михайло Волинець, перебуваючи в Женеві, зустрівся  із генеральним секретарем Глобального союзу IndustrіALL Вальтером Санчесом та його заступником Кемалем Озканом.

Під час тривалої розмови, за словами лідера КВПУ та НПГУ, вдалося обговорити цілу низку важливих питань. Михайло Волинець ознайомив посадовців міжнародної інституції зі станом справ в Україні, зокрема розповів про ситуацію, що склалася на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», про борги із заробітної плати шахтарям державних підприємств. Згадав він і про загрози у зв’язку із ймовірним прийняттям у другому читанні проекту Трудового кодексу Україну.

Вальтер Санчес виявив неабияку зацікавленість порушеними проблемами та висловив підтримку незалежним профспілкам України у відстоюванні інтересів людей найманої праці. А Кемаль Озкан розповів, що 27 червня відвідає Україну і зустрінеться з представниками профспілок.

«Розмова була плідною, конструктивною і надзвичайно важливою для розуміння та усвідомлення найболючіших питань», - підсумував Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83