Міжнародні

Голова КВПУ зустрівся з очільником МОП ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок та Незалежної порфспілки гірників України Михайло Волинець сьогодні зустрівся з генеральним директором Міжнародної організації праці Гай Райдером. Про це він повідомив на своїй сторінці у  facebook.


 

Голова КВПУ розповів, що у ході розмови підняв питання порушення норм міжнародного законодавства в Україні. Зокрема звернув увагу на невиплату зарплат та загрозу ухвалення проекту Трудового кодексу (законопроекту №1658) у другому читанні.

«Щойно знову мав нагоду поговорити з генеральним директором Міжнародної організації праці Гай Райдером – людиною світового рівня. Вражає його обізнаність щодо ситуації з трудовими правами у різних країнах та вміння оперувати великою кількістю важливої інформації, у тому числі - й про Україну. Ми з ним говорили про загрозу ухвалення проекту Трудового кодексу, норми якого порушують конвенції МОП, а це – неприпустимо. Також я звернув увагу на проблему невиплати заробітних плат в Україні, що є порушенням Конвенції МОП №95 про захист заробітної плати», - повідомив Михайло Волинець.

Нагадаємо, голова КВПУ бере участь у роботі 107-ї сесії Міжнародної конференції праці (МКП) – вищого керівного форуму  Міжнародної організації праці (МОП).

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83