Міжнародні

Як Україна дотримується положень конвенцій МОП №81 та №129 ВАЖЛИВО!

Цими днями у Женеві (Швейцарія) відбувається 107-а Міжнародна конференція праці, у роботі якої бере участь і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. З-поміж іншого сьогодні ухвалюватимуть рішення щодо дотримання Україною положень конвенцій МОП №81 та №129.

1 червня це питання розглядалося на засіданні Комітету зі стандартів та норм. Слід зазначити, що Україні уже другий рік поспіль доводиться пояснювати, чому в країні порушуються міжнародні норми і стандарти. Представники профспілок з усього світу у своїх виступах критикували український уряд за невідповідність інспекції з питань праці міжнародним стандартам, особливо щодо обмежень для інспекторів, та наголошували на необхідності посилення інспекції праці в Україні.

Профспілківець із США Брайен Фенніган зазначив, що, на жаль, в Україні недостатня кількість інспекторів праці, та ще й до всього вони мають низький рівень підготовки.

Кемаль Озкан, заступник генерального секретаря IndustriALL, поінформував про ситуацію на українських шахтах. У вугільній галузі гірникам доводиться працювати на застарілому обладнанні, через що зростає рівень травматизму. На державних вугледобувних підприємствах несвоєчасно виплачується заробітна плата, що призводить до акцій протесту гірників. Також під час виступу було наголошено, що в Україні різні державні структури оперують не однаковими статистичними даними.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83