Міжнародні

Держслужбовців не влаштовує реформа умов найму ВАЖЛИВО!

У Парижі в ході акції протесту проти реформи умов найму держслужбовців відбулися зіткнення між протестувальниками і поліцією. Правоохоронці застосували проти демонстрантів перцевий газ і водомети.

Демонстрації у центрі столиці Франції влаштували держслужбовці та представники профспілок. Учасники протестували проти проекту урядової реформи умов найму держслужбовців. За даними ЗМІ, всього в демонстрації взяли участь більш як 16 тисяч осіб.

Як повідомляється, молоді люди, повністю одягнені в чорне і з прихованими за масками обличчями, почали влаштовувати погроми, підпалювали димові шашки і фаєри, і провокували поліцію. У свою чергу, сили правопорядку застосували сльозогінний газ і водомети.

Нагадаємо, що наприкінці березня по всій території Франції пройшли масові страйки держслужбовців, залізничників і працівників аеропортів.

Страйки і демонстрації відбулися на знак протесту проти реформ президента Еммануеля Макрона, який оголосив про намір реформувати Національну компанію залізниць SNCF, скасувавши особливий статус і пільги її співробітників, а також пообіцяв скоротити 120 тисяч чиновників.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83