Міжнародні

У Брюсселі – про хід виконання Угоди ВАЖЛИВО!

У штаб-квартирі Європейського соціально-економічного комітету, розташованій у Брюсселі, відбулося 6-е засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Участь у заході взяв і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, який є одним із членів української сторони Платформи.

З повідомленнями про хід виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС виступили: представник України при ЄС Микола Точицький, очільник делегації Європейського парламенту до Парламентського комітету асоціації ЄС-Україна Даріуш Розаті, директор Групи підтримки України Європейської комісії Пітер Вагнер, заступник керівника відділу зв’язків з Україною Європейської служби зовнішніх відносин Дірк Лоренц, старший політичний аналітик Європейського політичного центру Аманда Пол.

На засіданні представлено, обговорено та затверджено доповіді української та європейської сторін щодо ролі зарплат у зменшенні бідності та їхнього впливу на трудову міграцію.

За підсумками дискусій прийнято Спільну декларацію, яка містить конкретні рекомендації громадянського суспільства щодо реалізації положень Угоди про асоціацію. Документ буде надіслано центральним органам влади України та ЄС.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83