Міжнародні

Керівництво КВПУ бере участь у міжнародному форумі ВАЖЛИВО!

У столиці Бельгії Брюсселі розпочалося 12-е засідання Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради (ВЕРС) Міжнародної конфедерації профспілок. Участь у заході беруть голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та заступник голови КВПУ, віце-президент ВЕРС Наталія Левицька.

Порядок денний засідання – вельми насичений. Зокрема планується обговорити такі важливі питання: права людини та профспілок, боротьба профспілок за підвищення заробітної плати, соціальний захист, майбутнє сфери праці, гендерне насильство. Також йтиметься про підготовку до Конгресу МКП, що відбудеться у грудні цього року в Копенгагені. Окрім того члени Виконкому заслухають звіт генерального секретаря ВЕРС Луки Вісентіні, а також звіти молодіжного та жіночого комітетів, затвердять план роботи на 2018 рік.

У вступному слові Лука Валентині зазначив, що Міжнародна конфедерація профспілок щорічно публікує звіт про дотримання прав людини. Так-от,  серед країн, де є порушення прав людей і профспілок, значиться і Україна.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83