Міжнародні

Конфедерація профспілок Грузії потребує підтримки у боротьбі за гідну та безпечну працю ВАЖЛИВО!

Конфедерація профспілок Грузії (GTUC) вже більше десяти років піднімає питання покращення стандартів безпеки праці. Після того, як в 2006 році грузинський уряд скасував інспекцію праці, люди продовжують помирати на роботі щодня. GTUC рішуче налаштована змінити цю ситуацію й проводить профспілкову кампанію за ухвалення дійсно ефективного законодавства щодо інспекції праці в Грузії.


 

«Статистика шокує: 460 працівників померли, а ще 796 – отримали поранення, і ці цифри зростають. На жаль, сьогодні грузинський уряд вважає, що ратифікація основних конвенцій Міжнародної організації праці є загрозою для бізнесу. І незважаючи на зобов'язання, взяті під час підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, уряд не створив реальну інспекцію праці. У лютому 2018 р. він запропонував парламенту розглянути абсолютно «порожній» законопроект трудового кодексу, який, крім іншого, створює інспекцію праці без мандата на вільне відвідування робочих місць для проведення перевірок фактів порушень трудових прав або накладання штрафів чи пені. Грузія потребує справжнього та ефективного стандарту інспекції праці та гідної праці», - йдеться у повідомленні GTUC.

Кожен може підтримати грузинських профспілківців у їхній боротьбі за гідну та безпечну працю та підписати звернення до спікера парламенту Грузії Іраклія Кобахідзе на сайті Labourstart: https://www.labourstartcampaigns.net/show_campaign.cgi?c=3708 .

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83