Міжнародні

КВПУ солідарна з грузинськими профспілківцями ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України висловлює підтримку грузинським кодегам - профспілці підприємства «Руставський Азот».  Працівників заводу з виробництва добрив «Руставський Азот» переслідують і змушують вийти із Професійної спілки працівників металургійної, гірничої та хімічної промисловості Грузії. З лютого первинна організація профспілки втратила більш як тисячу своїх членів, і тиск на працівників посилюється.

Молодіжні та профспілкові активісти провели зустрічі з працівниками біля входу на підприємство, роз'яснюючи їм їхні конституційні права і причини антипрофспілкової кампанії, яку проводить дирекція заводу. Працівники погодилися, що профспілка на «Руставському Азоті» необхідна.

Починаючи з березня, профспілківці намагалися сісти за стіл переговорів з керівництвом компанії, але зазнали невдачі. Начальники цехів перебувають під постійним тиском з боку менеджменту, який намагається змусити працівників вийти з лав профспілки. З лютого до квітня кількість членів скоротилася з 1450 до 630 осіб. Потім ще 300 людей вийшли із профспілки з червня по вересень, і ще 100 осіб - у жовтні.

Нападки на профспілку почалися після протестних акцій проти незаконного звільнення 350 осіб на початку 2017 року, а також проти підписання нових трудових контрактів, які серйозно погіршують умови праці.

Профспілка неодноразово зверталася за допомогою до Міністерства праці, охорони здоров'я та соціального захисту, але безрезультатно.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83