Міжнародні

У Франції профспілки блокують дороги і склади з пальним ВАЖЛИВО!

Французькі профспілки в ніч на понеділок заблокували доступ до декількох сховищ пального, протестуючи проти підписаною президентом реформи трудового законодавства. Про це повідомляє Le Figaro.

У південній частині Франції протестувальники заблокували дороги перед нафтопереробним заводом Total поблизу Марселя, на заході країни заблоковано запаси пального біля Бордо та приморського міста Ла-Рошель.

Поблизу Ренна у протестувальників навіть виникла сутичка з поліцейськими, коли правоохоронці намагалися розблокувати дорогу.

Окремі блокування проводяться також на автомагістралях поблизу Парижа та на півночі Франції. Профспілки обіцяють блокувати автошляхи якомога довше, сподіваючись, що це змусить Еммануеля Макрона переглянути свої плани щодо реформи.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон підписав п'ять указів, які реформують Трудовий кодекс, і оголосив, що всі заходи реформи вступлять в силу не пізніше 1 січня 2018 року.

Реформа в трудовій сфері була однією з головних обіцянок Макрона під час передвиборної кампанії. Він обіцяв створити робочі місця і зробити країну більш конкурентоспроможною. Профспілки незадоволені реформою і вважають, що вона проводиться на користь великих компаній.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83