Міжнародні

МКП засуджує втручання уряду в справи профспілок у Грузії ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) засуджує політично зангажовану кампанію з дискредитації Конфедерації профспілок Грузії (GTUC) та її gрезидента Іраклія Петріашвілі, яку ініціювали відомі політичні фігури, зокрема пов'язані з грузинським урядом та члени парламенту.


 

Кампанія, в рамках якої відбуваються атаки через основні засоби масової інформації і соціальні мережі, розпочалася після підтримки GTUC протестів залізничників в трудовому конфлікті 24 серпня.

Генеральний секретар МКП Шаран Барроу заявила: «GTUC під лідерством Іраклія Петріашвілі завжди боролася за права трудящих в Грузії незалежно від того, яка політична сила була при владі. Цю тверду позицію ъъ президент зберіг і під час діяльності на міжнародному рівні, в тому числі в на посаді президента Пан'європейської регіональної ради МКП з грудня 2015 року».

МКП вбачає у інформаційній кампанії проти GTUC тривожний знак втручання держави у профспілкові справи перед майбутнім з'їздом профоб’єднання. Профспілкові активісти та делегати упродовж кількох місяців говорять про тиск з боку представників правлячої партії, у тому числі й на локальні профспілкові структури. Здійснюється це з метою послабити керівництво GTUC.

«Ми засуджуємо будь-які втручання в демократичні процеси GTUC з боку держави або чиновників, що було б очевидним порушенням стандартів Міжнародної організації праці. З огляду на серйозність випадку, ми негайно повідомимо про нього МОП, Європейського союзу, Ради Європи та інших відповідних інституцій», - заявила Барроу.

Джерело: http://www.ituc-csi.org/georgia-government-interference-in

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83