Міжнародні

Розпочала роботу глобальна комісія МОП з питань майбутнього сфери праці ВАЖЛИВО!

Міжнародна організація праці дала старт роботі нового міжнародного органу високого рівня, завдання якого - аналізувати виклики у  сфері праці, яка швидко змінюється. 


 

Передбачається, що цей глобальний орган МОП проведе глибокий аналіз майбутнього сфери праці, що дасть аналітичну основу для забезпечення соціальної справедливості в 21-му столітті.

Комісія зосереджує зусилля, зокрема для вирішення таких питаннь, як зв'язок між роботою та суспільством, створення гідних робочих місць для всіх, організація праці та виробництва й управління роботою сфери. Виступаючи на церемонії, генеральний директор МОП Гай Райдер нагадав, що це все - ключові проблеми нашого часу, які все більше проникають у політичне життя і викликають надії, а іноді - й страхи людей та їхніх сімей у всьому світі.

 «Виходячи з переконань, що наше майбутнє не визначене  за нас  наперед, дуже важливо протистояти цим викликам. Це - майбутнє, яке ми повинні створювати відповідно до обраних нами цінностей та пріоритетів і за допомогою розробленої та реалізованої нами політики», - заявив він.


Проект Трудового кодексу впровадить негативні тренди на ринку праці 

 

На церемонії були присутні діючі глава держави та глава уряду - співголови комісії президент Маврикії Аміна Гураб-Факим та прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен.

В своїй промові, президент Маврикії   закликав "всі країни та зацікавлені сторони підготувати всебічні рекомендації та поділитися новаторськими ідеями щодо можливостей і викликів  у сфері праці. Це завдання  можна виконати, «поставивши людей на перше місце», визнавши, що праця - це більше, ніж просто товар на ринку праці та навіть не просто фактор виробництва».


Інноваційні технології та нові форми зайнятості – виклики та можливості для профспілок

 

Прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен заявив: «Ми не можемо зупинити розвиток, й не варто  намагатися. Ми повинні об'єднуватися і використовувати інновації для поліпшення життя мільйонів людей, щоб застосувати нові технології для формування більш екологічного та стійкого суспільства, і в той же час створювати нові робочі місця з найкращими умовами праці для всіх. Ці завдання - головні в роботі комісії».

Новий орган МОП  складається з 28 членів.  До нього увійшли  співголова та чотири члени комісії, відповідно до займаної посади – генеральний директор МОП Гай Райдера та офіційні особи Адміністративної ради Міжнародного бюро праці.  Експерти - члени комісії зроблять незалежну доповідь, яка буде презентована на Конференції МОП у 2019 році. Упродовж  останніх півтора року в рамках підготовки до запуску глобальної комісії тристоронні учасники МОП – уряди та організації роботодавців і працівників - провели національні діалоги в більш ніж 110 країнах. Висновки, зроблені на цих заходах, будуть враховані у відповідній доповіді.

Джерело: http://www.ilo.org/global/about-the-ilo/newsroom/news/WCMS_570686/lang--en/index.htm

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83