Міжнародні

Білорусь: У офісах незалежних профспілок пройшли обшуки ВАЖЛИВО!

Учора у офісі Білоруської незалежної профспілки (БНП) у Солігорську співробітники Департаменту фінансових розслідувань провели обшуки. Вони також вилучили комп’ютери та комп’ютерну техніку. Попри це офіс БНП продовжує свою діяльність. Про це повідомляється на офіційному сайті незалежного білоруського профцентру


 

Після обшуку в офісі голову БНП Миколу Зіміна та секретаря-скарбника БНП Сніжану Гринцевич допитали представники Департаменту фінансових розслідувань Комітету державного контролю Республіки Білорусь у Мінську. Профспілківців відпустили ввечері й о 23:00 вони вже були вдома в Солігорську.

На сайті КГК повідомляється, що за «фактом ухилення від сплати податків порушено кримінальну справу стосовно керівників однієї з професійних спілок». У цій справі Микола Зімін та Сніжана Гринцевич проходять як свідки.

Учора обшук відбувся також у офісі профспілки РЕП. Її голову Геннадія Фединіча та колишню редакторку сайту Praca-by.info Наталію Пичужкину допитали й відпустили додому. Водночас бухгалтер профспілки РЕП Ігор Комлик затриманий й перебуває в СІЗО «Окрестина».

Первинні організації БНП продовжують працювати попри те, що робота центрального офісу  обмежена через відсутність техніки.


 

 Голова КВПУ Михайло Волинець на своїй сторінці у facebook висловив стурбованітсь щодо такої ситуації.

Безымянный

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83