Міжнародні

КВПУ засуджує вирок голові Конфедерації незалежної профспілки Республіки Казахстан ВАЖЛИВО!

КВПУ засуджує вирок профспілковій голові Конфедерації незалежної профспілки Республіки Казахстан (КНПРК)  Ларисі Харковій. Профлідерку засудили до чотирьох років обмеження свободи пересування та ста годин примусових робіт, позбавили права займати керівні посади у громадських об'єднаннях та інших некомерційних організаціях упродовж п’яти років.


 

Голова КВПУ Михайло Волинець вважає вирок суду несправедливим:  

 «У демократичній державі не могло б бути такого судового процесу, як у справі голови КНПРК Лариси Харкової. На жаль, ми стали свідками  того, як у Казахстані відбулася розправа над незалежним профспілковим рухом в цілому. Так, спочатку КНПРК було позбавлено реєстрації, потім було ув’язнено двох профспілкових активістів -  Аміна Елеусінова і Нурбека Кушакбаєва. Тепер засуджено до чотирьох років обмеження свободи пересування та ста годин примусових робіт очільницю профцентру. 

КВПУ неодноразово зверталися  до керівництва Республіки Казахстан  із закликом припинити порушення прав профспілок та працівників. Так само чинили профцентри інших країн та міжнародні організації. Однак ці заклики не були почуті. Сьогодні своїми діями влада Казахстану порушує Конвенції МОП та принципи демократії». 

КВПУ висловлює солідарну підтримку Ларисі Харковій, своїм казахстанським колегам та приєднується до позиції МКП щодо ситуації з КНПРК.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83