Міжнародні

МКП визначила тему ювілейного Всесвітнього дня дій за гідну працю ВАЖЛИВО!

У цьому році виповнюється 10 років, як кожного 7 жовтня відзначається Всесвітній день дій за гідну працю. Починаючи з 2008 року, мільйони людей взяли участь у заходах з нагоди цього дня. У 2017 році Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) відзначатиме його під гаслом: «Покінчимо з корпоративною жадібністю: світ потребує підвищення оплати праці!».


 

МКП відзначає, що станом на 2015 рік 1% найбагатших людей у світі володіють більшим багатством,  ніж все інше населення планети (дані Oxfam). У той же час 71% людей заявляють, що їхні уряди мають взяти курс на підвищення оплати праці працівників (опитування «ITUC Global Poll 2017»).  80% опитаних в рамках дослідження МКП відповіли, що мінімальна заробітна плата в їхній країні занадто низька.

У цьому році Всесвітній день дій за гідну працю має стати днем ​​глобальної мобілізації: всі профспілки світу виступлять за гідну працю. МКП вважає, що гідна праця має бути пріоритетом для урядів на шляху до повернення економічного зростання, а також вибудовування нової глобальної економіки, яка ставитиме людей понад усе.

«Усі акції - і великі, і маленькі – важливі у Всесвітній день дій за гідну працю: нехай це буде  круглий стіл, величезна демонстрація, лист з протестом, флешмоб чи щось інше. Цього року глобальною темою стане світова боротьба за гідну мінімальну заробітну плату та за підвищення оплати праці всім працівникам. Уряди повинні звернути увагу на заклики трудящих жінок і чоловіків забезпечити: гідну оплату праці, безпечні та надійні робочі місця,  покласти край жадібності корпорацій, які встановлюють правила економіки. Це означає – зробити мінімальну заробітну плату відповідною гідному стандарту життя, а також забезпечити права всіх трудящих на вступ до профспілки і колективні переговори», – зазначається у повідомлення МКП.

У 2017 році 7 жовтня припадає на суботу, в зв'язку з чим багато організацій можуть вирішити провести заходи напередодні або наступного тижня. МКП просить сповіщати про плани профспілок  за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

Джерело: МКП

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83