Міжнародні

Формуючи світ праці: 106-а Міжнародна конференція праці розпочалася ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 5 червня, у Женеві розпочала роботу 106-а сесія Міжнародної конференції праці – вищий керівний форум  Міжнародної організації праці (МОП). Захід триватиме до 16 червня. 


 

У цьому році у Міжнародній конференції праці беруть участь близько 5000 делегатів з 187 країн. Вони обговорюватимуть найбільш актуальні питання, з якими стикається світ праці сьогодні. Цьогорічним президентом 106-ї сесії МКП обраний міністр праці Панами Луїс Ернесто Карлес.

Генеральний директор МОП Гай Райдер  повідомив, що на цьогорічній  МКП буде підійматися питання створення зелених робочих місць. Також ключовими темами будуть: трудова міграція, перехід до миру, основоположні принципи та права  у сфері праці. 

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець також бере участь у роботі 106-ї Міжнародної конференції праці. Очільник КВПУ відзначив, що міжнародний захід важливий як для глобального, так і українського профспілкового руху, а також для усіх трудівників світу.

«У Женеві при кожній нагоді обов’язково підніматиму питання про невиплату зарплати в Україні та необхідності її збільшення до гідного рівня, -  сказав Михайло Волинець. – У жодному разі не можна допустити, щоб на догоду міжнародному та національному капіталу українці були перетворені в рабів. Тому питання про прийняття в Україні нового рабського Трудового кодексу включатиму до усіх дискусій як пріоритетне».  

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83