Міжнародні

Відповідь МКП на заяву США щодо Паризької угоди ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) відреагувала на заяву Сполучених Штатів Америки щодо виходу з Паризької угоди. Нагадаємо, документ погоджений на 21-й Конференції учасників Рамкової конвенції ООН в Парижі про зміну клімату та прийнято консенсусом 12 грудня 2015 року. В Угоді йдеться про регулювання з 2020 року заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю .  До речі, Верховна Рада України ратифікувала Паризьку угоду 14 липня 2016 року, а Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про ратифікацію Паризької угоди» 1 серпня цього ж року.

Пропонуємо ознайомитися з позицією МКП щодо ситуації у США.


 

Після заяви президента  Дональда Трампа про те, що США відмовляться від виконання своїх міжнародних зобов'язань відповідно до Паризької кліматичної угоди, міжнародний профспілковий рух висловив свою стурбованість з приводу наслідків відтермінування кліматичних заходів як для трудівників країни, так і в світі.

«Рішення адміністрації Трампа вийти з Паризької угоди відміняє спільні дії щодо клімату та роботи з ризиками», – сказала генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Шаран Барроу.

Відповідно до Паризької угоди, уряди мають чітке зобов'язання надати робітникам, зокрема залучених в індустрії  викопного палива, ключову роль в розробці стратегії «Справедливого переходу». Цей процес може бути підірвано заявою США, що також перешкоджатиме промисловим і економічним перетворенням в цій державі.

«Інвестиції в кліматичні заходи необхідні для забезпечення створення робочих місць та стабільного майбутнього. Глобальне опитування МКП в цьому році показує, що 85% людей  вважають, що світ стане кращим місцем, якщо їхні уряди будуть більше брати зобов’язань у контексті зміни клімату», - додала Шаран Барроу.

Президент Американської федерації праці –Конгресу виробничих профспілок (AFL-CIO) Річард Трумка  заявив:

«Вихід із Паризької кліматичної угоди - це рішення відмовитися від більш чистого майбутнього, забезпеченого хорошою роботою. Адміністратор Агентства з охорони навколишнього середовища Скотт Прюітт дав небезпечні поради з цих питань. Погоджуватися з ним - поразка американського керівництва. Погіршення становища навколишнього середовища - це не єдине, що поставлено на карту. Коли наші лідери ізолюють Америку від решти світу, це шкодить нашій здатності підвищити доходи для працюючих сімей і домогтися справедливості в світовій економіці. Робітничий рух США продовжуватиме закликати Сполучені Штати залишатися в Угоді, щоб ми могли добитися кращих результатів для трудівників Америки».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83