Міжнародні

Зупинити згортання прав жінок! ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок напередодні 8 Березня закликає покінчити з насильством щодо жінок, інвестувати в сферу догляду, ліквідувати різницю в оплаті праці жінок та чоловіків.


 

У Міжнародний жіночий день МКП та її членські організації приєднуються до правозахисників, жіночих і феміністських організацій та вимагають гарантувати дотримання прав жінок на робочих місцях, в побуті та у громадах.

Зростання популізму та сексизму  загрожує звести нанівець прогрес у досягнення гендерної рівності та самостійності жінок. Це виражається як у політиці жорсткої економії та приватизації державних служб охорони здоров’я, у зростанні нестабільних та неформальних форм зайнятості, відродженням в патріархальних відносин, так і нападами на репродуктивне та сексуальне здоров'я жінок  та їхні права.

Настав час об’єднатися. І жінки реагують на ці виклики.

В Ісландії та Франції тисячі жінок вийшли на протести, вимагаючи рівних оплати праці та цінностей. У Польщі майже шість мільйонів жінок організували марш і добилися відхилення пропонованих законів проти абортів. По всій Латинській Америці, регіоні, який є батьківщиною сестер Мірабаль і Міжнародного дня ООН усунення насильства проти жінок, жінки вимагають покласти край насильству за ознакою статі. У Росії жінки виступають проти спроб декриміналізації домашнього насильства. А в січні цього року, жінки, чоловіки та діти в більш ніж 600 містах по всьому світу виступили проти сексизму, расизму, фанатизму і нетерпимості, за рівність, мир, справедливість та свободу.

Ми, профспілковці, згуртовані перед багатьма викликами: зростання нерівності, популізму і націоналізму, зміни у світі праці, зміна клімату, численні війни і конфлікти, які породжують мільйони біженців і переміщених осіб.

Ми як і раніше повні рішучості забезпечити високоякісну гідну працю для жінок і ліквідувати різницю в оплаті праці між працівниками двох статей.

І ми вірні боротьбі з дискримінацією та насильством, від яких страждають жінки у повсякденному трудовому житті.

Генеральний секретар МКП Шаран Барроу заявила: «Не може бути регресу прав жінок. Ми вимагаємо підвищення заробітної платні. Ми вимагаємо інвестицій у сферу догляду. Ми вимагаємо ухвалення відповідної Конвенції МОП, щоб покласти край насильству і утискам».

Об’єднуючись за наші права, ми святкуємо нашу боротьбу. Ми відзначаємо активність жінок у робітничому русі та наші перемоги у боротьбі за справедливу зарплату й умови праці. Ми черпаємо натхнення у нашій історії та сьогоденні.

МКП закликає приєднуватися до відзначення 8 Березня та ділитися своїми історіями, відео, віршами, піснями, малюнками, додаючи хештеги: #proudtobeafeminist; #proudofmyunion.   Надсилайте інформацію про  дії у Міжнародний жіночий день можна на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Дізнатися про заходи 8 березня також можна на  сайті всесвітнього маршу жінок.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83