Міжнародні

Україну відвідає міжнародна профспілкова місія (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Про це розповіли лідери Конфедерації вільних профспілок України під час онлайн-спілкування, приуроченого до Дня соціальної справедливості. 


 

У кінці березня   Україну  відвідає спеціальна  місія Міжнародної конфедерації профспілок та Глобальної профспілки Industriall. Представники міжнародних організацій мають намір ознайомитися із ситуацією з дотримання прав працівників та профспілок.

«Ми очікуємо ,що місія зустрінеться як з профспілками, так і з міністрами, зокрема - соціальної політики, енергетики та вугільної промисловості, - зазначила заступниця голови КВПУ, віце-президент ВЕРС Наталія Левицька. –  Зауважу, що ми повідомляли Глобальну профспілку  Industriall про факти порушення прав гірників й про хід реформ, які відбуваються у вугільній галузі. Ми сподіваємося, що можновладці  знайдуть час й зустрінуться з профспілковою делегацією».

Голова КВПУ Михайло Волинець відзначив, що міжнародні організації стурбовані ситуацією в Україні й  хочуть на місці пересвідчитися, які тут існують проблеми і як їх можна  вирішити.

Наталія Левицька також повідомила, що у квітні цього року питання ситуації в Україні розглядатиметься на засіданні виконкому ВЕРС.

«Представники профспілок з різних країн заслухають не тільки українських колег, а й дізнаються про реальну ситуацію у нашій державі від працівників місії», - сказала вона. 

Лідери КВПУ закликали глядачів надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. інформацію про факти порушення, з якими вони зіштовхуються на робочому місці, щоб профспілківці змогли донести їх на міжнародному рівні.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83