Міжнародні

Україну відвідає міжнародна профспілкова місія (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Про це розповіли лідери Конфедерації вільних профспілок України під час онлайн-спілкування, приуроченого до Дня соціальної справедливості. 


 

Детальніше ...

НПГУ солідарно підтримує грузинських колег з заводу «Руставі Азот» ВАЖЛИВО!

Профспілка працівників гірничої, металургійної і хімічної промисловості Грузії, членська організація Глобального союзу IndustriALL, 14 лютого виходить на  масштабну акцію протесту з вимогою поновити на роботі 350 незаконно звільнених робітників заводу «Руставі Азот».


 

Детальніше ...

У Британському парламенті згадали про “Київпастранс” через брутальне придушення профспілки ВАЖЛИВО!

У Палату громад парламенту Великої Британії внесено проект постанови щодо занепокоєння ситуацією на "Київпастрансі". Відповідне повідомлення опубліковано на сайті парламенту. Автором виступив Джон Крайєр (John Cryer) – лідер парламентської фракції очолюваної Джеремі Корбіном Лейбористської партії.  Сталося це завдяки підтримці   мережі Ukraine Solidarity Campaign. Повідомляє офіційний сайт Вільної профспілки залізничників України. 


 

Детальніше ...

МКП стурбована ухваленням законів без консультацій з профспілками ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП), яка об’єднує 181 мільйонів працівників з 340 національних профоб’єднань в 163 країнах світу, висловила глибоку стурбованість з приводу ухвалення в Україні  нових законодавчих актів без консультацій з профспілками. Про це повідомляється у листі генерального секретаря МКП Шаран Барроу до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради України Андрія Парубія.


Детальніше ...

КВПУ закликає не обмежувати свободу асоціації та не перешкоджати діяльності профспілок в Казахстані ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець звернувся з листом до Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва з приводу ситуації, що склалася навколо Конфедерації незалежних профспілок Казахстану (КНПРК).

Нагадаємо, міністерство юстиції Республіки Казахстан оформило позовну заяву про примусовий розпуск КНПРК. Цій події передували спроби КНПРК та її членських організацій упродовж 2015-2016 років пройти процедуру перереєстрації своїх структур на національному, галузевому та регіональному рівнях, які супроводжувалися численними перешкодами й десятками відмов з боку органів юстиції. 5 січня, на наступний день після рішення суду щодо ліквідації КНПК, акцію протесту оголосили нафтовики Мангістауської області, на нафтовому заході, де ще п'ять років тому кількамісячна акція протесту нафтовиків в Жанаозені завершилася розгоном їх демонстрації та розстрілом протестувальників. Спроба мангістауських працівників відстояти КНПК завершилася арештами і штрафами, і їхня акція голодування в Актау була припинена 21 січня.


 

Детальніше ...

Поінформовано про закон, який порушує конвенції МОП ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець надіслав лист генеральному директору Міжнародної організації праці Гаю Райдеру. У зверненні зазначається, що з 1 січня 2017 року набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №1774-VIII від 6 грудня 2016 року. У листі наголошується, що даний документ було прийнято з порушенням базових принципів соціального діалогу, без консультацій із всеукраїнськими профспілками. 


 

Детальніше ...

В Казахстане голодают рабочие, протестуя против преследований профсоюзов ВАЖЛИВО!

Казахстанские власти 9 января выдвинули официальное обвинение Ларисе Харьковой, председателю Конфедерации независимых профсоюзов Республики Казахстан (КНПРК). Ее обвиняют в масштабном нецелевом использовании и растрате профсоюзных средств. Об этом пишет Центр информации по правам человека.


 

Детальніше ...

Створено масовий онлайн-курс «Права трудівників в умовах глобальної економіки» ВАЖЛИВО!

Порушення прав людини в сфері праці відбувається усьому світі: кожен день мільйони людей страждають від експлуататорської тривалості робочого часу, злиденних зарплат, приниження і поганого ставленняна робочому місці. Цю ситуацію намагаються змінити профспілки та громадські активісти. У свою чергу, Міжнародна команда Глобального університету праці розробила міжнародний Масовий відкритий онлайн-курс (МООC), присвячений правам трудівників, який буде корисним тим, хто хоче краще знати і захищати свої трудові права. До створення курсу долучилися й представники Конфедерації вільних профспілок України. 


 

Детальніше ...

Міжнародна організація праці зацікавилася Податковим кодексом України ВАЖЛИВО!

До Конфедерації вільних профспілок України надійшов лист за підписом Карен Кертіс, виконавчого директора Департаменту міжнародних стандартів праці МОП. 

Детальніше ...

Масові страйки охопили Британію ВАЖЛИВО!

У Британії тисячі працівників поштової служби, залізничних компаній та авіаліній розпочали страйк напередодні Різдва - одного з найбільш завантажених періодів року.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83