Міжнародні

КВПУ висловлює підтримку булоруським колегам ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець надіслав листа зі словами підтримки  членам Білоруського Конгресу Демократичних Профспілок (БКДП), Білоруської Незалежної профспілки (БНП) та Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості (РЕП). Нагадаємо, 2 серпня у офісах БНП та РЕП представники представники Департаменту фінансових розслідувань Комітету державного контролю Республіки Білорусь провели обшуки, профспілкових лідерів допитували у Мінську, а одно профспілківця затримали. 


 

Детальніше ...

Білорусь: У офісах незалежних профспілок пройшли обшуки ВАЖЛИВО!

Учора у офісі Білоруської незалежної профспілки (БНП) у Солігорську співробітники Департаменту фінансових розслідувань провели обшуки. Вони також вилучили комп’ютери та комп’ютерну техніку. Попри це офіс БНП продовжує свою діяльність. Про це повідомляється на офіційному сайті незалежного білоруського профцентру


 

Детальніше ...

КВПУ засуджує вирок голові Конфедерації незалежної профспілки Республіки Казахстан ВАЖЛИВО!

КВПУ засуджує вирок профспілковій голові Конфедерації незалежної профспілки Республіки Казахстан (КНПРК)  Ларисі Харковій. Профлідерку засудили до чотирьох років обмеження свободи пересування та ста годин примусових робіт, позбавили права займати керівні посади у громадських об'єднаннях та інших некомерційних організаціях упродовж п’яти років.


 

Детальніше ...

Казахстан: Вирок профспілковому лідеру - пародія на правосуддя, - МКП ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) засуджує вирок профспілковій лідерці Ларисі Харковій, який сьогодні був винесений судом Казахстану. Міжнародна організація розглядає  його як пародію на правосуддя і виклик демократії. Про це повідомляється на сайті МКП-ВЕРС.  


 

Детальніше ...

Лисичанських шахтарів підтримують колеги з Білорусі та Грузії ВАЖЛИВО!

Білоруська незалежна профспілка  та Професійна спілка працівників металургійної, гірничої  та хімічної промисловості Грузії висловили солідарну  підтримку гірникам шахт ПАО "Лисичанськвуглля", які з 15 по 22 липня протестували під землею з вимогою виплати заробітних плат.  Відповідні листи голові НПГУ Михайлу Волинцю надіслали голова БНП Мікалай Зімін та очільник TUMMC lWG Тамаз Долаберідзе. 

 


 

Детальніше ...

МКП визначила тему ювілейного Всесвітнього дня дій за гідну працю ВАЖЛИВО!

У цьому році виповнюється 10 років, як кожного 7 жовтня відзначається Всесвітній день дій за гідну працю. Починаючи з 2008 року, мільйони людей взяли участь у заходах з нагоди цього дня. У 2017 році Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) відзначатиме його під гаслом: «Покінчимо з корпоративною жадібністю: світ потребує підвищення оплати праці!».


 

Детальніше ...

Кампанії солідарності: Підтримайте гірників Індонезії та профлідера з Ірану! ВАЖЛИВО!

 LabourStart у співпраці з глобальними профспілками IndustriALL та Інтернаціоналом освіти проводить вкрай важливі профспілкові кампанії солідарності в Індонезії та Ірані. 


 

Детальніше ...

Глобальна спілка IndustriALL закликає український уряд гарантувати безпеку в шахтах ВАЖЛИВО!

Глобальна спілка IndustriALL, яка об’єднує 50 млн трудівників у 140 країнах світу,  звертає увагу на випадки травматизму, зокрема смертельного, які сталися за останні тижні на українських підприємствах гірничодобувної промисловості. Міжнародна організація закликала український уряд вжити заходи задля забезпечення охорони праці та безпеки на шахтах.  


 

 

Детальніше ...

Глобальний індекс прав МКП: насильство і репресії щодо працівників зростають ВАЖЛИВО!

Відповідно до щорічного глобального індексу дотримання прав Міжнародної конфедерації профспілок, кількість країн, де були випадки фізичного насильства і погроз  щодо працівників, збільшилася на 10 відсотків всього за один рік. Напади на членів профспілок були зареєстровані в 59 країнах, що лише поглиблює занепокоєння з приводу проблем робочих місць і заробітної плати.


 

Детальніше ...

На Міжнародній конференції праці розглядають порушення Казахстаном Конвенції №87 ВАЖЛИВО!

У рамках 106-ї Міжнародної конференції праці, що проходить у Женеві, відбувся розгляд порушення прав профспілок та трудівників у Республіці Казахстан. Зокрема, піднімалося питання про недотримання тут Конвенції  МОП N 87 про свободу асоціації та захист права на організацію. На цьому засіданні був присутнім голова КВПУ Михайло Волинець.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83