Міжнародні

Висновки комітету МОП про дотримання Україною конвенцій №81 і №129 ВАЖЛИВО!

Комітет із застосування стандартів Міжнародної конференції праці 4 червня ц.р. схвалив свої висновки за результатами обговорення звіту України про дотримання конвенцій МОП про інспекцію праці №81 і №129.

Детальніше ...

Зустріч із керівництвом Глобального союзу IndustrіALL ВАЖЛИВО!

Голова КВПУ та НПГУ Михайло Волинець, перебуваючи в Женеві, зустрівся  із генеральним секретарем Глобального союзу IndustrіALL Вальтером Санчесом та його заступником Кемалем Озканом.

Детальніше ...

Голова КВПУ зустрівся з очільником МОП ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок та Незалежної порфспілки гірників України Михайло Волинець сьогодні зустрівся з генеральним директором Міжнародної організації праці Гай Райдером. Про це він повідомив на своїй сторінці у  facebook.


 

Детальніше ...

Глобальний індекс МКП дотримання прав: демократичний простір скорочується, неконтрольована корпоративна жадібність зростає ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок оприлюднила щорічний глобальний індекс дотримання прав. У цьому рейтингу Україна потрапила до когорти країн, де не гарантуються права.

Цьогорічний глобальний індекс МКП показує те, що у світі відбувається зниження демократичного простору для трудівників та неконтрольовано зростає корпоративна жадібність. Кількість країн зі свавільними арештами та затриманням працівників зросла з 44 - у 2017 році до 59 - у 2018-му, а свобода слова була обмежена в 54 державах.


 

Детальніше ...

Голова КВПУ бере участь у Міжнародній конференції праці ВАЖЛИВО!

У Женеві триває робота 107-ї сесії Міжнародної конференції праці (МКП) – вищого керівного форуму  Міжнародної організації праці (МОП). У ній бере участь й голова Конфедерації вільних профспілок України. Цей важливий міжнародний захід триватиме до 8 червня.  


 

Детальніше ...

МОП розробить нову Конвенцію щодо захисту від насильства й домагань на роботі ВАЖЛИВО!

Під час 107-ї сесії Міжнародної конференції праці, яка зараз триває у Женеві, відбулося засідання Комітету з встановлення стандартів, на якому розглядалося питання запобігання насильства та домагань у світі праці. На ньому ухвалили рішення про необхідність прийняття стандартів у цій сфері й вони повинні мати форму конвенції, доповненої рекомендаціями.


 

Детальніше ...

Як Україна дотримується положень конвенцій МОП №81 та №129 ВАЖЛИВО!

Цими днями у Женеві (Швейцарія) відбувається 107-а Міжнародна конференція праці, у роботі якої бере участь і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. З-поміж іншого сьогодні ухвалюватимуть рішення щодо дотримання Україною положень конвенцій МОП №81 та №129.

Детальніше ...

Щоб праця була безпечною ВАЖЛИВО!

У рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» 24 травня відбувся тристоронній семінар. У ньому взяли участь і представники Конфедерації вільних профспілок України – заступник голови Наталія Левицька та головний технічний інспектор Сергій Сименко.

Детальніше ...

Держслужбовців не влаштовує реформа умов найму ВАЖЛИВО!

У Парижі в ході акції протесту проти реформи умов найму держслужбовців відбулися зіткнення між протестувальниками і поліцією. Правоохоронці застосували проти демонстрантів перцевий газ і водомети.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83