Міжнародні

Глобальна спілка IndustriALL закликає український уряд гарантувати безпеку в шахтах ВАЖЛИВО!

Глобальна спілка IndustriALL, яка об’єднує 50 млн трудівників у 140 країнах світу,  звертає увагу на випадки травматизму, зокрема смертельного, які сталися за останні тижні на українських підприємствах гірничодобувної промисловості. Міжнародна організація закликала український уряд вжити заходи задля забезпечення охорони праці та безпеки на шахтах.  


 

 

Детальніше ...

Глобальний індекс прав МКП: насильство і репресії щодо працівників зростають ВАЖЛИВО!

Відповідно до щорічного глобального індексу дотримання прав Міжнародної конфедерації профспілок, кількість країн, де були випадки фізичного насильства і погроз  щодо працівників, збільшилася на 10 відсотків всього за один рік. Напади на членів профспілок були зареєстровані в 59 країнах, що лише поглиблює занепокоєння з приводу проблем робочих місць і заробітної плати.


 

Детальніше ...

На Міжнародній конференції праці розглядають порушення Казахстаном Конвенції №87 ВАЖЛИВО!

У рамках 106-ї Міжнародної конференції праці, що проходить у Женеві, відбувся розгляд порушення прав профспілок та трудівників у Республіці Казахстан. Зокрема, піднімалося питання про недотримання тут Конвенції  МОП N 87 про свободу асоціації та захист права на організацію. На цьому засіданні був присутнім голова КВПУ Михайло Волинець.


 

Детальніше ...

На Міжнародній конференції праці розглядатимуть ситуацію в Україні ВАЖЛИВО!

Україна залишається у короткому списку з 25 країн, ситуація у яких підлягає обов'язковому розгляду на засіданні Комітету з норм і стандартів МОП, яке проходить в рамках 106-ї Міжнародної конференції праці. Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, який перебуває  на цьому заході у Женеві. 


 

Детальніше ...

Формуючи світ праці: 106-а Міжнародна конференція праці розпочалася ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 5 червня, у Женеві розпочала роботу 106-а сесія Міжнародної конференції праці – вищий керівний форум  Міжнародної організації праці (МОП). Захід триватиме до 16 червня. 


 

Детальніше ...

Відповідь МКП на заяву США щодо Паризької угоди ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) відреагувала на заяву Сполучених Штатів Америки щодо виходу з Паризької угоди. Нагадаємо, документ погоджений на 21-й Конференції учасників Рамкової конвенції ООН в Парижі про зміну клімату та прийнято консенсусом 12 грудня 2015 року. В Угоді йдеться про регулювання з 2020 року заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю .  До речі, Верховна Рада України ратифікувала Паризьку угоду 14 липня 2016 року, а Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про ратифікацію Паризької угоди» 1 серпня цього ж року.

Пропонуємо ознайомитися з позицією МКП щодо ситуації у США.


 

Детальніше ...

Створювати профспілки заради демократії й справедливості ВАЖЛИВО!

У Порт Елігні, що в Онтаріо (Канада), відбулася конференція з питань органайзингу. Захід організувала Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) та Глобальна академія органайзингу. У конференції взяли участь представники 46 країн із Європи, Африки, Азійсько-Тихоокеанського регіону та Південної Америки. Конфедерацію вільних профспілок України представляла голова Незалежної профспілки авіапрацівників ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна», член Молодіжного комітету КВПУ Вікторія Наринська. Вона поділилася своїми враженнями від заходу:


 

Детальніше ...

МКП подає скаргу до МОП щодо ув’язнених у Казахстані профспілківців ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок подала офіційну скаргу до Міжнародної організації праці (МОП) у зв'язку з неправомірним ув’язненням двох профспілкових активістів нафтової галузі, а також відмовою уряду визнати права трудящих  низки секторів на об'єднання в вільні профспілки. Про це повідомляється на офіційному сайті МКП. 


 

Детальніше ...

Незалежні профспілки Білорусі підтримують гірників Кривого Рогу ВАЖЛИВО!

Незалежна профспілка гірників України отримала листа від Білоруської незалежної профспілки на Незалежної профспілки гірників ВАТ "Білоруськалій" зі словами підтримки для гірників, які борються за підвищення зарплат у Кривому Розі. 


 

 

Детальніше ...

У Бразилії проходять масштабні мітинги проти реформ та змін трудового законодавства ВАЖЛИВО!

У Бразилії пройшов масштабний загальний страйк та акції протесту проти програми реформ уряду президента країни Мішела Темера. Зокрема, профспілки та небайдужі громадяни виступили проти  реформ ринку праці та пенсійної системи. Як повідомляють профспілкові організації, протести відбулись у всіх 26 штатах Бразилії. Загалом у них взяли участь  близько 40 мільйонів осіб. Загальний страйк у Бразилії відбувся вперше за останній 21 рік. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83