Міжнародні

Як застосовуються міжнародні трудові стандарти у пострадянських країнах ВАЖЛИВО!

У Мінську відбулася традиційна щорічна субрегіональна зустріч представників юридичної мережі МКП-ВЕРС. Юристи із України, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану й Росії познайомили колег зі станом ратифікації, імплементації і застосування конвенцій Міжнародної організації праці (МОП)  у своїх країнах та заслухали доповіді експертів МОП Лео Сіббели й Гочі Александрії та юристки Жужанни Мускат-Горської. 


 

Детальніше ...

Профспілки та трудівники відзначають Всесвітній день дій за гідну працю ВАЖЛИВО!

Цього року виповнюється 10 років Всесвітньому дню дій за гідну працю, який відзначається 7 жовтня. 


 

Детальніше ...

КВПУ звернулася до МОП щодо проекту Трудового кодексу (законопроект №1658) ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України звернулася до Міжнародної організації праці  з поданням (скаргою) щодо проекту Трудового кодексу України (законопроект №1658), який порушує стандарти праці, встановлені МОП. Пропонуємо ознайомитися з документом:


 

Детальніше ...

Профспілки виступають за рівну оплату праці у Західній, Центральній та Східній Європі ВАЖЛИВО!

У Братиславі (Словацька Республіка) відбулася міжнародна зустріч, організована в рамках кампанії Європейської конфедерації профспілок (ETUC) щодо підвищення заробітної плати для європейських робітників. Конфедерацію вільних профспілок України на ній представила Світлана Земляна, машиністка газодувних машин у мартенівському цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», членкиня незалежної первинки НПГУ підприємства. 


 

Детальніше ...

МКП відреагувало на звернення КВПУ щодо нових законодавчих змін ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок відреагувала на звернення Конфедерації вільних профспілок України щодо Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» (№ 1975-VIII).  Генеральний секретар МКП звернулася з відповідним листом до Президента України Петра Порошенка. 


 

Детальніше ...

Зустріч профспілкових інформаційників: Як ефективно впроваджувати інновації ВАЖЛИВО!

26-27 вересня у Кобулеті (Грузія)  відбулася чергова зустріч інформаційних співробітників профспілок, членських організацій Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ВЕРС-МКП). Зокрема, під час обговорень вони шукали відповіді на питання: чому профспілки не встигають за розвитком нових технологій, чому їм не зажди вдається ефективно поширювати інформацію та як стати успішними в інформаційній сфері. Обмін досвідом та професійні дискусії  дозволили профспілковим інформаційникам напрацювати спільне бачення того, як долати численні виклики. 


 

Детальніше ...

У Франції профспілки блокують дороги і склади з пальним ВАЖЛИВО!

Французькі профспілки в ніч на понеділок заблокували доступ до декількох сховищ пального, протестуючи проти підписаною президентом реформи трудового законодавства. Про це повідомляє Le Figaro.

Детальніше ...

Франція: Тисячі висловили протест проти трудової реформи ВАЖЛИВО!

У Парижі та інших містах Франції   21 вересня  десятки тисяч людей знову вийшли, на вулиці. Вони протестували проти проведення урядової реформи трудового законодавства, яку запропонував президент  країни Еммануель  Макрон. Про це повідомляє DW


 

Детальніше ...

Кампанія LabourStart: Звільнити Резу Шахабі та Есмаїла Абді! ВАЖЛИВО!

Профспілкові активісти в Ірані піддаються безперервним переслідуванням з боку влади. Громадянські та профспілкові права заперечуються, а лідери організацій опиняються в тюрмах за свою роботу щодо захисту прав трудящих. Інтернаціонал освіти і Міжнародна федерація транспортників особливо стурбовані долею двох активістів: Рези Шахабі та Есмаїла Абді.


 

 

Детальніше ...

Голова ВПОНУ узяв участь у регіональній конференції МОП ВАЖЛИВО!

У столиці Азербайджану Баку відбулася регіональна конференція Міжнародної організації праці для країн Європи і Центральної Азії «Майбутнє сфери праці, якого ми хочемо». Конфедерацію вільних профспілок України на заході представляв заступник голови КВПУ, голова Вільної профспілки освіти і науки України Володимир Фундовний.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83