Міжнародні

Незалежні профспілки Білорусі підтримують гірників Кривого Рогу ВАЖЛИВО!

Незалежна профспілка гірників України отримала листа від Білоруської незалежної профспілки на Незалежної профспілки гірників ВАТ "Білоруськалій" зі словами підтримки для гірників, які борються за підвищення зарплат у Кривому Розі. 


 

 

Детальніше ...

У Бразилії проходять масштабні мітинги проти реформ та змін трудового законодавства ВАЖЛИВО!

У Бразилії пройшов масштабний загальний страйк та акції протесту проти програми реформ уряду президента країни Мішела Темера. Зокрема, профспілки та небайдужі громадяни виступили проти  реформ ринку праці та пенсійної системи. Як повідомляють профспілкові організації, протести відбулись у всіх 26 штатах Бразилії. Загалом у них взяли участь  близько 40 мільйонів осіб. Загальний страйк у Бразилії відбувся вперше за останній 21 рік. 


 

Детальніше ...

Заява МКП з нагоди 1 травня 2017 року ВАЖЛИВО!

Досягнення цілих поколінь трудящих, які відзначаються 1 травня, піддаються безперервним і систематичним атакам. Оскільки впливові транснаціональні корпорації та кілька надмірно багатих людей пишуть правила глобальної економіки. Уряди відступають, потураючи надзвичайно багатим, і не виконують свою роль з забезпечення гідної праці для всіх та викорінення бідності.


 

Детальніше ...

Представники міжнародної профспілкової місії звернулися до Прем’єр-міністра України ВАЖЛИВО!

В Україні з 27 по 29 березня перебувала поважна делегація у складі заступника Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Яапа Віннена та регіонального секретаря Глобальної профспілки IndustriALL Вадима Борисова. Нещодавно очільники МКП та IndustriALL,  Шаран Барроу та Вальтер Санчес відповідно, звертаються до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з листом. У ньому міжнародні організації висловили стурбованість через недотримання трудових прав, відсутність реального соціального діалогу та погіршення трудового законодавства в нашій  країні. 


 

Детальніше ...

Казахстан: профспілковий лідер засуджений до 2,5 років в’язниці ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок засуджує вирок, винесний Нурбеку Кушакбаеву, заступнику голови Конфедерації незалежних профспілок Республіки Казахстан. Профспілковий лідер засуджений до двох з половиною років ув'язнення через заклики до страйку на підприємстві «Oil Construction Company». Таке рішення ухвалив Алматинський районний суд № 2 міста Астани. Також він присудив штраф за «завдані збитки» у розмірі 75 000 євро.


 

Детальніше ...

КВПУ вкотре закликала президента Казахстану забезпечити свободу об’єднання в країні ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець звернувся з листом до Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва з приводу ситуації, що склалася навколо Конфедерації незалежних профспілок Казахстану (КНПРК).  


 

Детальніше ...

Реформи в Україні та співпрацю з ЄС обговорювали у Брюсселі ВАЖЛИВО!

27-29 березня у Брюсселі відбулася низка заходів в рамках програми «Підтримка соціально-економічних реформ в Україні», організованою представництвами Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та ЄС. З української сторони у ній взяли участь представники профспілок, неурядових організацій та громадських об’єднань. Конфедерацію вільних профспілок України представляла голова МК КВПУ Олеся Брязгунова.


 

Детальніше ...

МК КВПУ підтримує боротьбу молоді незалежних профспілок Білорусі ВАЖЛИВО!

Молодіжний комітет Конфедерації вільних профспілок України (МК КВПУ) висловив солідарну підтримку молоді Білоруського конгресу демократичних профспілок (БКДП) та його членських організацій.


 

Детальніше ...

МКП закликає захистити права працівників у Катарі ВАЖЛИВО!

У 2010 році під час голосування Катар був удостоєний провести Чемпіонат Світу 2022, тим самим це потрясло більшу частину спортивного світу. За сім років, після того як він виграв Катар шокує жахливим ставленням до працівників, яке привернуло увагу всього світу.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83