Міжнародні

Представники КВПУ беруть участь у засіданні Виконавчого комітету ВЕРС ВАЖЛИВО!

Очільник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та заступник голови КВПУ Наталія Левицька, яка також є віце-президентом Всеєвропейської регіональної ради (ВЕРС), перебувають на засіданні Виконавчого комітету ВЕРС, яке проходить у будівлі Європарламенту у Брюсселі. Засідання відбувається за участі Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу. Виконавчий комітет ВЕРС розгляне хід підготовки до Конгресу, який відбудеться у грудні. Також на порядку денному - порушення прав профспілок.

Детальніше ...

Стратегічні можливості охорони праці ВАЖЛИВО!

У Мінську упродовж двох днів тривала регіональна зустріч мережі з охорони праці у країнах ННД (нових незалежних держав). У представницькому заході брав участь і інспектор з питань праці Конфедерації вільних профспілок України В’ячеслав Король.

Детальніше ...

Маємо заручитися підтримкою на міжнародній арені, - М. Волинець ВАЖЛИВО!

На міжнародній зустрічі всесвітньої мережі вугледобувних спілок Глобального союзу IndustriALL, що відбувається в Індії, голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець порушив питання про заборгованість із заробітної плати працівникам в Україні, зокрема й шахтарям, низький рівень зарплати, питання подолання корупційних явищ та розповів про численні акції протесту гірників. Також, розповів учасникам про війну в нашій країні, яка приносить багато страждань українському народу.

Детальніше ...

Генеральний секретар МКП привітала Михайла Волинця з переобранням ВАЖЛИВО!

Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу привітала Михайла Волинця з переобранням його головою Конфедерації вільних профспілок України.


 

Детальніше ...

Про виклики свободи та демократії в Європі ВАЖЛИВО!

У столиці Словаччині Братиславі відбулася міжнародна конференція «Виклики свободи та демократії в Європі», яку спільно організували Пан’європейська регіональна рада Міжнародної конфедерації профспілок та Фонд імені Фрідріха Еберта. Під час заходу обговорювалося широке коло питань, зокрема йшлося про загальноєвропейські проблеми, виклики демократії, з якими стикаємося щодня, напад на свободу об’єднань профспілок в різних країнах регіону, проблеми залучення молоді у профспілки та багато іншого.


 

Детальніше ...

Державний нагляд недостатній ВАЖЛИВО!

Міжнародна організація праці, Міжнародна конфедерація профспілок та Пан’європейська регіональна рада організували 26-27 вересня у Тбілісі регіональну конференцію «Відповідність національних законодавств із праці Конвенції МОП №81 про інспекцію праці та відповідному протоколу 1995 року». Участь у ній взяли представники профспілок Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Узбекистану та України, а також організації роботодавців і уряду Грузії. КВПУ на цьому заході представляли головний технічний інспектор КВПУ Сергій Сименко і голова Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області Микола Житник. 


 

Детальніше ...

День дій за гідну працю: Змінімо правила! ВАЖЛИВО!

7 жовтня у всьому світі відзначається День дій за гідну працю.  Цього року, за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок (МКП), він пройде під гаслом: «Змінімо правила!».  У цей день профспілки різних країн закликатимуть поважати права людини та профспілок й забезпечувати  гідну працю. 


 

Детальніше ...

Активісти КВПУ вивчали досвід Японії ВАЖЛИВО!

Упродовж двох тижнів представники асоційованих профспілок КВПУ вкотре мали нагоду стати учасниками програми обміну японського міжнародного фонду праці JILAF. Лідери профспілкових організацій вугільної і авіаційної галузей та освіти вивчали питання трудового законодавства Японії, соціального забезпечення, конструктивних трудових відносин, боротьби профспілкового руху за гідну працю, права робітничого класу, системи взаємодопомоги працівників у Японії.


 

Детальніше ...

Пан’європейська регіональна рада МКП звернулася до українських високопосадовців ВАЖЛИВО!

Пан’європейська регіональна рада Міжнародної конфедерації профспілок (PERC-ITUC) звернулася до українських високопосадовців  з листом.  PERC-ITUC закликала керівництво держави вжити заходи для забезпечення дотримання в Україні міжнародних норм і стандартів, погашення заборгованості з заробітної плати, а також для запобіганням корупційним явищам. Пропонуємо ознайомитися з текстом звернення: 


 

Детальніше ...

У Сараєво обговорюють питання захисту працівників найманої праці на європейському просторі ВАЖЛИВО!

Сьогодні у столиці Боснії та Герцеговини - місті Сараєво - зібралися лідери національних профспілкових центрів Європи, зокрема і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, щоб обговорити питання захисту працівників найманої праці на європейському просторі.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83