Міжнародні

МК КВПУ підтримує боротьбу молоді незалежних профспілок Білорусі ВАЖЛИВО!

Молодіжний комітет Конфедерації вільних профспілок України (МК КВПУ) висловив солідарну підтримку молоді Білоруського конгресу демократичних профспілок (БКДП) та його членських організацій.


 

Детальніше ...

МКП закликає захистити права працівників у Катарі ВАЖЛИВО!

У 2010 році під час голосування Катар був удостоєний провести Чемпіонат Світу 2022, тим самим це потрясло більшу частину спортивного світу. За сім років, після того як він виграв Катар шокує жахливим ставленням до працівників, яке привернуло увагу всього світу.


 

Детальніше ...

Польські гірники висловлюють співчуття ВАЖЛИВО!

Профспілковий альянс «KADRA»(Катовіце, Польща) висловив співчуття рідним та близьким загиблих гірників шахти «Степова».


 

Детальніше ...

Зупинити згортання прав жінок! ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок напередодні 8 Березня закликає покінчити з насильством щодо жінок, інвестувати в сферу догляду, ліквідувати різницю в оплаті праці жінок та чоловіків.


 

Детальніше ...

Заява Жіночого комітету ВЕРС до Міжнародного жіночого дня ВАЖЛИВО!

Міжнародний жіночий день - це час міркувати про досягнутий прогрес, закликати до змін і відзначати сміливість і рішучість звичайних жінок, які відіграли визначну роль в історії своїх країн і співтовариств. Незважаючи на всі досягнення у сфері гендерної рівності, ми спостерігаємо погіршення стандартів життя жінок на нашому континенті. У багатьох європейських країнах економічна криза була використана  для концентрації добробуту і влади в руках обраних, за рахунок експлуатації робочої сили, обмеження демократії, репресій проти соціальних і громадянських рухів, а також нарощування ненависті й поділу між різними верствами населення.


 

Детальніше ...

Україну відвідає міжнародна профспілкова місія (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Про це розповіли лідери Конфедерації вільних профспілок України під час онлайн-спілкування, приуроченого до Дня соціальної справедливості. 


 

Детальніше ...

НПГУ солідарно підтримує грузинських колег з заводу «Руставі Азот» ВАЖЛИВО!

Профспілка працівників гірничої, металургійної і хімічної промисловості Грузії, членська організація Глобального союзу IndustriALL, 14 лютого виходить на  масштабну акцію протесту з вимогою поновити на роботі 350 незаконно звільнених робітників заводу «Руставі Азот».


 

Детальніше ...

У Британському парламенті згадали про “Київпастранс” через брутальне придушення профспілки ВАЖЛИВО!

У Палату громад парламенту Великої Британії внесено проект постанови щодо занепокоєння ситуацією на "Київпастрансі". Відповідне повідомлення опубліковано на сайті парламенту. Автором виступив Джон Крайєр (John Cryer) – лідер парламентської фракції очолюваної Джеремі Корбіном Лейбористської партії.  Сталося це завдяки підтримці   мережі Ukraine Solidarity Campaign. Повідомляє офіційний сайт Вільної профспілки залізничників України. 


 

Детальніше ...

МКП стурбована ухваленням законів без консультацій з профспілками ВАЖЛИВО!

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП), яка об’єднує 181 мільйонів працівників з 340 національних профоб’єднань в 163 країнах світу, висловила глибоку стурбованість з приводу ухвалення в Україні  нових законодавчих актів без консультацій з профспілками. Про це повідомляється у листі генерального секретаря МКП Шаран Барроу до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради України Андрія Парубія.


Детальніше ...

КВПУ закликає не обмежувати свободу асоціації та не перешкоджати діяльності профспілок в Казахстані ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець звернувся з листом до Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва з приводу ситуації, що склалася навколо Конфедерації незалежних профспілок Казахстану (КНПРК).

Нагадаємо, міністерство юстиції Республіки Казахстан оформило позовну заяву про примусовий розпуск КНПРК. Цій події передували спроби КНПРК та її членських організацій упродовж 2015-2016 років пройти процедуру перереєстрації своїх структур на національному, галузевому та регіональному рівнях, які супроводжувалися численними перешкодами й десятками відмов з боку органів юстиції. 5 січня, на наступний день після рішення суду щодо ліквідації КНПК, акцію протесту оголосили нафтовики Мангістауської області, на нафтовому заході, де ще п'ять років тому кількамісячна акція протесту нафтовиків в Жанаозені завершилася розгоном їх демонстрації та розстрілом протестувальників. Спроба мангістауських працівників відстояти КНПК завершилася арештами і штрафами, і їхня акція голодування в Актау була припинена 21 січня.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83