Регіональні

Знеструмлення шахти загрожує екологічною катастрофою ВАЖЛИВО!

У понеділок, 21 грудня, о 14.30 у Жовтих Водах на Дніпропетровщині повністю знеструмили шахту «Нова», що входить до складу ТОВ «Восток-Руда», борги за електроенергію якого перевищили 21 млн грн. Про це повідомив голова первинного осередку НПГУ Іван Щербула.

Він, а також його колеги із Незалежної профспілки гірників України Дніпропетровщини б’ють тривогу, бо це може призвести до масштабної екологічної катастрофи не лише у регіоні, а й загалом в Україні. Адже у цій копальні ще не так давно добували уран, і її затоплення через знеструмлення призведе до потрапляння радіоактивно забруднених вод до грунтових.

Як пояснив голова МО НПГУ Кривого Рогу Юрій Самойлов, це загрожує не тільки Дніпропетровській області, а може отруїти і водойми та підземні горизонти навіть Миколаївської й Херсонської областей. Тому профспілковий лідер сьогодні зранку виїхав до Жовтих Вод, аби на місці з’ясувати всі обставини і разом з місцевою владою знайти вихід із ситуації.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83