Регіональні

Віктор Видиш - про ситуацію на шахті «Гірська» ВАЖЛИВО!

Складною залишається ситуація із погашенням заборгованості із заробітної плати на ДП «Первомайськквугілля», зокрема на копальні «Гірська», де працівникам непромислової групи виплачено половину зарплатні за березень, а «промисловикам» - 58 відсотків за квітень. Про це розповів голова первинного осередку НПГУ шахти «Гірська» Віктор Видиш. За його словами, обіцяні міністром кошти на державне підприємство ще не надійшли.

«Важливо те, за якою статтею здійснюватимуться виплати, - розповів Віктор Видиш. – Якщо як заборгованість із зарплати, то гроші отримають усі. В іншому разі працівники непромислової групи знову залишаться обділеними, адже, згідно із сумнозвісним розпорядженням, вони можуть розраховувати на кошти, що надходять від реалізації вугілля. А яка тут може бути реалізація, коли Центренерго добуте вугілля не бере, і його вже чимало накопичилося на складах – лише на «Гірській» 12 тисяч тонн, а загалом в об’єднанні – 18 тисяч тонн».

Профспілковий лідер бідкається, що у підприємства немає грошей на найнеобхідніше. Навіть автобус не можуть відремонтувати, бо в борг ніхто не дає.

«Гірська» - це шахта-годувальниця, яка стала до ладу ще у 1910-му, після війни відбудована у 1949-му. І всі ці роки справно давала на-гора вугілля, забезпечуючи роботою не одне покоління шахтарів. Тому боротимемося за її існування до останнього», - зазначає Віктор Видиш. І знову повертається до теми, яка його хвилює не менше, ніж подальша доля «Гірської».

«Телефонував заступнику міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолію Корзуну і пояснював, що ні в якому разі не можна ділити колектив на категорії: промислова і непромислова група, - наголошує він. - Це несправедливо, коли одні отримуватимуть гроші, а інші лише за цим спостерігатимуть. Їм же також треба за щось годувати й одягати свої сім’ї. Але, схоже, що в міністерстві не знають, як остаточно владнати цю ситуацію».        

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83