Регіональні

Шахтарі Львівщини готові до безстрокових акцій у столиці ВАЖЛИВО!

Сьогодні з 10-ї ранку на Вічевій площі Червонограда зібралося майже дві тисячі осіб - гірників ДП «Львіввугілля», їх дружин та небайдужих мешканців міста.

Шахтарі Львівщини на цьому зібранні одностайно ухвалили відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради, Кабінету міністрів та інших державних структур, у якому від імені 8-тисячного колективу вимагають термінового погашення заборгованості із зарплати за березень-травень цього року і своєчасної її виплати у подальшому, а також забезпечення своєчасного й ритмічного збуту видобутого вугілля на розташовані у регіоні Добротвірську і Бурштинську ТЕС та Калуську ТЕЦ, і встановлення справедливої ціни на нього. Домагаються гірники й перегляду Держбюджету-2019 та виділення коштів на покриття різниці у собівартості товарної вугільної продукції і збереження ДП «Львівугілля» цілісним майновим комплексом.

Якщо на вимоги шахтарів у черговий раз не буде належної реакції з боку центральних органів державної влади, гірники у четвер, 13 червня, приїдуть до Києва і влаштують тут похід по Житомирській трасі, проспектом Перемоги до центру столиці та проведуть безстрокові акції протесту – пікетування й мітинги під будівлями Верховної Ради, Кабміну, Адміністрації Президента та інших державних установ. Мітинг на Вічевій площі Червонограда триває. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83