Регіональні

Гірники ДП «Львіввугілля» перекрили трасу ВАЖЛИВО!

Cьогодні, 10 червня, гірники ДП «Львіввугілля» перекрили трасу біля сіл Воля-Висоцька та Смереків у Жовківському районі Львівщини. У Волі-Висоцькій протестують близько 60 гірників, а біля Смерекова – 100. Транспорт пропускають кожні 15 хвилин по 10 хвилин. Громадський транспорт і транспорт з дітьми протестувальники пропускають поза чергою. Зазначимо, через ці села проходить траса до українсько-польського кордону в Раві-Руській. 

Учасники акції кажуть, що перекриватимуть дорогу упродовж дня. Вони вимагають погасити заборгованість із зарплати. Приїзд Президента Володимира Зеленського на шахту «Лісова», після загибелі двох гірників, не змінив ситуацію. «Він обіцяв врегулювати питання щодо виплати заробленого, але досі цього не зробив», - зазначають учасники акції.

Голова первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» Василь Лесняк із жалем констатував, що сьогоднішня подія привернула увагу лише представників преси. У ці хвилини протестувальники рушили до адміністрації ДП «Львіввугілля».

Нагадаємо, що 7 липня в парламенті під час години запитань до уряду міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик запевнив, що кошти на погашення заборгованості із заробітної плати гірникам надійдуть «якщо не сьогодні, то в понеділок, 10 червня». На сьогодні працівникам ДП «Львівугілля» заборгували понад 280 млн грн. До того ж шахтарі стурбовані відсутністю ринку збуту вугілля на енергетику. «Майже 80 тисяч тонн вугілля зберігається на аварійних складах шахт, 60 тисяч тонн на Центренерго і 20 тисяч тонн на збагачувальній фабриці «Львівська вугільна компанія», - зазначив Василь Лесняк.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83