Регіональні

Нещасний випадок зі смертельним наслідком ВАЖЛИВО!

У суботу, 1 червня, о 13.50 на ДП «Волиньторф» трапився нещасний випадок зі смертельним наслідком.

На сировинній базі підприємства – дільниці Лошиця – стався наїзд на тракториста, який внаслідок отриманих травм помер на місці. Загиблий Любитовець Юрій Петрович, 1974 р. н., батько чотирьох дітей, двоє з яких – неповнолітні.

На місце надзвичайної події одразу прибули медики, працівники місцевої поліції та прокуратури. Вони здійснили та задокументували належні у таких випадках дії.

На підприємстві створено комісію із розслідування нещасного випадку, до складу якої увійшли представники адміністрації та первинного осередку НПГУ підприємства. До розслідуванням також залучено представників обласного відділення Інспекції Держпраці.        

Незалежна профспілка гірників України глибоку сумує з приводу трагічної смерті члена НПГУ, тракториста сировинної бази заводу «Сойнеторф» ДП «Волиньторф» ЛЮБИТОВЦЯ Юрія Петровича і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого.     

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83