Регіональні

Родинам загиблих шахтарів виділять по сто тисяч гривень ВАЖЛИВО!

На виконання доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Львівська облдержадміністрація виділить по 100 тисяч гривень допомоги родинам загиблих шахтарів. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. 

Зазначається, що глава уряду доручив очільникам Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції та інших відповідальних відомств провести спеціальне розслідування причин нещасного випадку на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля». «Строк подання результатів розслідування – 10 днів», – заявили в облдержадміністрації.

Нагадаємо, на шахті «Лісова» в ніч на 29 травня в 4-ту зміну на 181 бортовому штреку пласта «Сокальський» в районі сполучення з лавою №181 стався обвал порід покрівлі. В результаті цього загинули двоє гірників. Президент України Володимир Зеленський відвідав шахту «Лісова». Він поспілкувався з рідними загиблих гірників і висловив їм співчуття.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83