Регіональні

Нещасний випадок на «Лісовій» ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 29 травня, на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» у 4-ту зміну о 3 год. 04 хв. на 181-му бортовому штреку пласта «Сокальський» у районі сполучення з лавою №181 стався обвал порід покрівлі, під яким опинилося двоє працівників дільниці з видобутку вугілля №1.

У ході рятувальної операції, у якій взяли участь два відділення оперативного взводу та командний склад Львівсько-Волинського ВГРЗ, з під завалу дістали тіла підземного гірника Михайла Турка, 1997 р. н., та гірника з ремонту гірничих виробок Михайла Павлика, 1971 р.н.

З метою розслідування причин та обставин нещасного випадку створено відповідну комісію. Про це повідомила бухгалтер первинного осередку НПГУ шахти «Лісова» Ірина Ройко, Вона також розповіла, що загиблий 22-річний Михайло Турко – член Незалежної профспілки гірннків України. Він прийшов на підприємство і став шахтарем торік. Другому загиблому Михайлу Павлику було 48 років. Він мав понад 18 років трудового стажу. Сиротами залишилося троє малолітніх дітей.

Ірина Ройко повідомила, що голова первинного осередку НПГУ «Лісової» Мирослава Кафтан і очільник Регіональної організації НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук зараз перебувають безпосередньо на місці події.

За попередньою інформацією на шахту "Лісова" прибуде Президент України Володимир Зеленський.

Незалежна профспілка гірників України глибоко сумує з приводу передчасної смерті члена НПГУ, гірника підземного дільниці з видобутку вугілля №1 шахти «Лісова» ДП «Львівугілля» ТУРКА Михайла Ярославовича і гірника з ремонту гірничих виробок цієї ж дільниці й шахти ПАВЛИКА Михайла Петровича і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам покійних.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83