Регіональні

Львівські гірники можуть пішки рушити до столиці ВАЖЛИВО!

Сьогодні до Києва прибули голови первинних профспілкових організацій шахт ДП «Львіввугілля», Вони одразу ж рушили під Адміністрацію Президента, сподіваючись, що їм вдасться донести до представників новообраної влади ті болючі питання, з якими стикаються останнім часом гірники Галичини. 

Передусім шахтарі вимагають погашення заборгованості із заробітної плати, яка вже становить 215,6 мільйона гривень. За березень виплачено лише 78 відсотків заробленого, за квітень не отримано жодної копійки, завершується вже травень… Про це повідомив голова первинного профспілкового осередку НПГУ шахти «Межирічанська» Василь Лесняк. За його словами, окрім заборгованості із зарплатні вкрай гострим залишається питання збуту і відвантаження готової товарної вугільної продукції. Адже ДП «Держвуглепостач» заборгувало ДП «Львіввугілля» за активоване та відвантажене вугілля 176 889 гривень.

Зрештою до профспілківців вийшов представник Адміністрації Президента, якому й було передано вимоги шахтарів щодо критичної ситуації, яка склалася на ДП «Львівугілля». Поспілкувався з ними й народний депутат Михайло Бондар.

Два тижні тому червоноградські гірники на семи автобусах уже приїздили до столиці. Тоді вони під стукіт касок провели акцію протесту під стінами Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Однак зустріч із очільником профільного відомства Ігорем Насаликом та заступником Анатолієм Корзуном нічого не дала. Отож десант із Львівшини, хоч і не такий численний, як минулого разу, змушений знову навідатися до Києва і вкотре нагадати про своє наболіле. Водночас пікетувальники попереджають: якщо питання найближчим часом не будуть вирішені, то тисячі шахтарів можуть пішки рушити до столиці.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83