Регіональні

Частково знеструмлено шахту 5/6 ДП «Мирноградвугілля» ВАЖЛИВО!

З учорашнього дня частково знеструмлено шахту 5/6 Державного підприємства «Мирноградвугілля». Про це повідомив голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Павло Слюсаренко.

За його словами, електроенергію відімкнули на кількох ділянках. «Не працюють скіпові підйомники, тому транспортувати добуте вугілля немає змоги, - розповів він. – Було побоювання, що знеструмлять і підйомник, яким піднімають шахтарів на поверхню. Однак поки що минулося. Зате без світла залишився адміністративно-побутовий комплекс шахти. Як довго триватиме така ситуація, ніхто не знає. Фактично ми опинилися в тупиковому становищі».

Місяць тому на шахті 5/6 вже вимикали електроенергію. Копальня змушена була простояти з 16-ї години 23 квітня до 10 години ранку 24 квітня. Електропостачання згодом відновили до 15-ї години - для підйому вугілля на поверхню.

Такі ж справи зі знеструмленням і на інших копальнях ДП«Мирноградвугілля». Заборгованість підприємства за спожиту електроенергію вимірюється не мільйонами, а вже мільярдами гривень.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83