Регіональні

Суд задовольнив позов активіста ВПЗУ ВАЖЛИВО!

Рішенням Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у справі № 211/5708/18 задоволено позов активіста Вільної профспілки залізничників України,  помічника машиніста електровоза у Криворізькому локомотивному депо Максима Безверхого до Регіональної філії «Придніпровської залізниці» АТ «Українська залізниця» про стягнення недоплаченої частки заробітної плати.

Отож на користь працівника стягнено не донараховану частку заробітної плати за травень місяць 2018 року у сумі 5940 гривень та судовий збір в розмірі 704 гривні 80 копійок - на користь держави.

15, 18 та 29 травня 2018 р. роботодавець не надав Максиму технічно справного локомотива та не оплатив йому 50 годин часу простою в розмірі середнього заробітку, як передбачено у разі, коли за відсутності вини працівника виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я, які його оточують, і навколишнього природного середовища.

Про невідповідність локомотива вимогам інструкцій, наказів і нормативних документів було складено акт за участю первинної профспілкової організації Вільної профспілки залізничників України Криворізького локомотивного депо (голова – В’ячеслав Федоренко), що суд визнав як доказ вини роботодавця.

Вищевказане судове рішення – чергова перемога вільних профспілок, які ведуть активну боротьбу за гідні  умови  праці залізничників шляхом проведення акцій, що формально юридично не є порушенням чинного законодавства з боку працівників, а навпаки - їх застосування спонукає роботодавця до виконання вимог законодавства, зокрема - з охорони праці.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83