Регіональні

Через невиплату заробленого обіцяють пікетувати у столиці ВАЖЛИВО!

Ситуація у трудовому колективі ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» - на межі соціального вибуху. Причина – у несвоєчасній виплаті заробленого. Про це йдеться у листі голови тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Євгена Марусенка, адресованому високопосадовцям: Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, Голові Верховної Ради Андрію Парубію, міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику та очільнику Донецької ОДА Олександру Куцю.

Станом на 10 травня заборгованість із зарплатні становить майже 50 мільйонів гривень, причому 43 відсотки ще не виплачено за березень і повністю за квітень. Також працівникам не оплачено листки непрацездатності за два весняних місяці.

«При цьому ДП «Держвуглепостач» заборгувало нашому підприємству за відвантажену продукцію 196,6 млн гривень. Борг ДП «Вугілля України» перед підприємством становить 36,6 млн гривень. На сьогодні ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» фактично припинило роботу з видобутку вугілля у зв’язку з тим, що не відвантажується готова продукція державним замовникам, - зазначається у листі. – Таке становище викликає в колективі невдоволення й обурення, підштовхує людей до некерованих акцій протесту та радикальних дій, що не покращує, а, навпаки, погіршує ситуацію в зоні проведення операції об’єднаних сил».

У разі неврегулювання зазначених проблем трудовий колектив залишає за собою право пікетувати у травні Верховну Раду, Кабінет міністрів та профільне міністерство, наголошується у зверненні.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83