Регіональні

Шахтарів Червонограда підтримують міські депутати ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 10 травня, відбудеться позачергова сесія Червоноградської міської ради. О 16.00 депутати зберуться у сесійній залі, аби розглянути єдине питання – “Про звернення Червоноградської міської ради про напружену ситуацію у шахтарських колективах державного підприємства “Львіввугілля”.

У проекті рішення, опублікованому на сайті ради, говориться про підтримку вимог шахтарів а також про те, що у випадку непогашення боргів із заробітної плати, можливі акції протесту гірників.

6 травня ц. р. на спільній нараді голів первинних профспілкових
організацій НПГУ і ППВПУ ДП «Львівугілля» ухвалено ряд вимог до центральних органiв виконавчої влади. Зокрема у випадку невиплати до 14.05.2019 р. заробітної плати профспілки анонсують проведення 15.05.2019 р. багатолюдної акції протесту у м. Києві.

Серед переліку осіб, до яких має звернутися міська рада, Президент України Порошенко П.О., Прем’єр-міністр України Гройсман В.Б., Голова Верховної Ради України Парубій А.В., голова Львівської ОДА Синютка О. М., голова НПГУ Волинець М.Я. і ППВПУ Турманов В.Т., але немає міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика. Схоже, не тільки шахтарі, а й депутати Червоноградської міської ради уже жодним його обіцянкам не вірять.

Президенту України Порошенку П.О.

Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б.

Голові Верховної Ради України Парубію А.В.

Голові Львівської ОДА Синютці О. М.

Голові НПГ України Волинцю М.Я.

Голові ПВП України Турманову В.Т.

Звернення

Червопоградської міської ради
про напружену ситуацію у шахтарських колективах
державного підприємства «Львіввугілля»

У шахтарських колективах ДП «Львіввугілля» склалася вкрай напружена ситуація у зв'язку з нестабільною та невчасною виплатою заробітної плати за березень, квітень 2019 року.

Така ситуація тримає колектив ДП «Львіввугілля» у важкій соціальній напрузі, шо може призвести до некероваиих акцій протесту шахтарських колективів. Наша стурбованість, міського голови, депутатського корпусу м. Червонограда є обгрунтованою, оскільки значну частину мешканців регіону складають шахтарі, праця яких є престижною, небезпечною, важкою і потребує гідної оплати та забезпечення соціальних гарантій.

6 травня 2019 р. па спільній нараді голів первинних профспілкових організацій підприємств ухвалено ряд вимог до центральних органів виконавчої влади. Зокрема у випадку не виплати до 14.05.2019 року заробітної плати профспілки анонсують проведення 15.05.2019 багатолюдної акції протесту у м. Київ.

Висловлюємо підтримку даним вимогам та наполегливо звертаємось до Вас вжити дієвих заходів для виплати усієї заборгованої заробітної плати шахтарям та виділяти кошти на модернізацію вугільних шахт.

Прийняте на сороковій сесії Червоноградської міської ради сьомого скликання

10 травня 2019 р.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83