Регіональні

У якому режимі працюватимуть копальні «Мирноградвугілля» - невідомо ВАЖЛИВО!

Учора о 16-й годині за несплату боргу за спожиту електроенергію було відключено електроенергію в котельній та скіпових підйомах на шахті «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля». Гірники другої зміни, які не встигли виїхати на поверхню, півтори години перебували в кліті, доки не відновили постачання електроенергії. Про це повідомив голова МО НПГУ міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов.

За його словами, о 18-й годині струм було відновлено в неповному обсязі, робітники третьої і нічної зміни поїхали в не повному складі. Сьогодні 80 шахтарів першої зміни не поїхали в шахту.

Копальня 5/6 простояла з 16-ї години вчорашнього дня до 10-ї години ранку. Електропостачання відновлено лише до 15-ї години для підйому вугілля на поверхню.

Схожа ситуація і на інших державних шахтах. Об’єднання  «Мирноградвугілля» досі не підписало договорів на електропостачання. Заборгованість за спожиту електроенергію на сьогодні становить 1,8 млн грн. Тому невідомо, у якому режимі працюватимуть копальні надалі і яка доля очікує шахтарів.

Ситуацію прокоментував голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Найприкріше те, що постачальник електроенергії підпорядкований  Міністерству енергетики та вугільної промисловості, - зазначив він. - Однак замість вирішення проблеми, очільник відомства Ігор Насалик відстоює  тільки одну позицію, а саме -  шахти повинні погасити борги за спожите  електропостачання за попередній період. Дивує, скільки ще трудовий колектив терпітиме таке знущання.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83