Регіональні

Завтра біля адміністрації шахти «Інгульська» відбудеться акція протесту ВАЖЛИВО!

Як повідомлялося раніше, на шахті «Інгульська» ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», що поблизу м. Кропивницького,  відповідно до наказу генерального директора підприємства Олександра Сорокіна  від 09.01.2019 р. здійснюється масове скорочення працівників. Загалом підлягають скороченню 100  працівників та 100 вакантних посад.

Незалежна профспілка гірників України вважає проведення скорочення необгрунтованим та таким, що відбувається із порушенням чинного трудового законодавства. З приводу цього голова первинної профспілкової організації НПГУ шахта «Інгульська» ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Дмитро Бондарєв подав позов до Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області. За його інформацією,  судова справа перебуває  на розгляді в Дніпровському апеляційному суді, оскільки представники підприємства оскаржують відкриття провадження по справі у першій інстанції.

На завтра, 24 квітня, біля шахти «Інгульська» заплановано провести акцію протесту на захист інтересів трудового колективу.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83