Регіональні

КП «Вода Донбасу» загрожує цілковите знеструмлення ВАЖЛИВО!

Енергетики частково знеструмили комунальне підприємство «Вода Донбасу», яке постачає воду на всю Донецьку область, повідомляє відділ з комунікацій ПАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля».

Зазначається, що електропостачання було обмежено через те, що у КП «Вода Донбасу» закінчився 90-денний договір з ДП «Укрінтеренерго», а договір з новим постачальником не було укладено.

«Згідно із Законом «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії - оператор системи розподілу (ВСР) зобов'язаний виконати вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» і припинити електропостачання споживачам, які не мають договору на поставку електроенергії», - йдеться в повідомленні.

За заявкою ДП «Укрінтеренерго» вже відключено від електроенергії частину об'єктів КП «Вода Донбасу».

Для відновлення поставок електроенергії і підключення до електромереж ДП «Вода Донбасу» зобов'язане укласти договір з новим постачальником електроенергії, про що необхідно повідомити оператору системи розподілу, а також врегулювати питання погашення заборгованості.

Нагадаємо, 26 березня очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Куць заявив, що на спільній нараді обласної влади з представниками постачальників і розподільників електроенергії, керівників міст і районів, а також державних шахт було досягнуто згоди про те, що відключень важливих підприємств не буде.

«На жаль, попри запевнення Олександра Куця про те, що від електроенергії  не відключатимуть важливі об'єкти інфраструктури  Донеччини, зокрема і КП «Вода Донбасу», однак сьогодні їх знеструмили, оскільки керівники підприємств з 1 квітня 2019 року не уклали договори», - прокоментував ситуацію голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83