Регіональні

Знеструмлено шахти «Капітальна» і «Центральна» ВАЖЛИВО!

Через знеструмлення призупинено роботу шахт «Капітальна» і «Центральна» ДП «Мирноградвугілля». Першою учора з шістнадцятої години припинили подачу електроенергії на «Центральну», а з вісімнадцятої залишилася без світла і «Капітальна» - провідна копальня державного підприємства. Сьогодні зранку така ж доля спіткала і шахту 5/6. Про це повідомив голова МО Незалежної профспілки гірників України міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов.

«Капітальна» - це шахта-годувальниця, яка на видобутку мала б заробляти непогані кошти, натомість будемо накопичувати лиш збитки – по 2 мільйони 700 тисяч гривень щодоби, - бідкається профспілковий лідер. – Люди сьогодні дісталися роботи і змушені писати заяви на відпустки. Хоча їм мали б нараховувати зарплату за вимушений простій. З цього приводу наша профспілка звертатиметься як до директора «Капітальної», так і до генерального директора «Мирноградвугілля».

За словами Олександра Абрамова, борг державного підприємства за спожиту енергію в минулі роки і справді сягнув астрономічної суми – 1,8 мільярда гривень. Та ще й додалася вже цьогорічна заборгованість. «Енергетиків можна зрозуміти, - каже він. – Адже їм також потрібно з чогось отримувати заробітну плату. Але й шахтарі стали заручниками ситуації, яку мають вирішувати посадовці на рівні Міністерства енергетики і вугільної промисловості».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83