Регіональні

Більш ніж півмісяця не відвантажують вугілля із ш/у «Південнодонбаське №1» ВАЖЛИВО!

У шахтоуправлінні «Південнодонбаське №1» (м. Вугледар Донецької обл.) склалася вкрай тривожна ситуація. Там із 14 березня припинено відвантаження вугілля. Про це повідомив голова первинної профспілкової організації шахтоуправління «Південнодонбаське №1» Євген Марусенко. За його словами, паливо накопичується на складах, однак подальша його доля невідома. Раніше його реалізовували ДП «Укрвуглепостач».

«Про ситуацію одразу ж проінформували Міністерство енергетики та вугільної промисловості, - розповів Євген Марусенко. – Однак із профільного відомства не отримали жодної відповіді. Про проблему знають і голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць та міський голова Вугледара Андрій Сілич. Однак з огляду на президентські вибори вони застерігали трудовий колектив від проведення якихось протестних акцій. Вибори відбулися. Але не завершилися. Чи означатиме це, що маємо до другого туру сидіти склавши руки? Найближчим часом визначимося, до яких дій будемо вдаватися».

Слід зазначити, що місто Вугледар розташоване лише в кількох кілометрах від лінії розмежування, а тому шахтарі певною мірою обмежені у проведенні протестних акцій, зокрема вони не можуть перекривати рух автотранспорту на магістралях, що з’єднують до позиції військових формувань.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83