Регіональні

Хабарників шукають у структурах Держпраці ВАЖЛИВО!

Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, за оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрито начальника Головного управління Державної служби України з питань праці у Луганській області.

За попередньою інформацією, посадовець систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду від посадових осіб підприємств вугільної промисловості Луганської області за відтермінування строків для усунення порушень законодавства про охорону праці, виявлених ним на вищезазначених підприємствах. Загалом він отримав неправомірної вигоди у сумі понад 100 тис. грн. А 28 березня під час отримання чергових коштів у сумі 8000 грн у своєму службовому кабінеті посадову особу затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

«Незалежні профспілки борються за розширення повноважень Державної інспекції праці, як це й передбачено конвенціями Міжнародної організації праці №81 та №129, - написала на своїй сторінці у «Фейсбуці» заступниця голови Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Наталія Левицька. -  І саме за порушення цих конвенцій два роки поспіль Україну заслуховували на конференції Міжнародної організації праці. Зараз з метою посилення  ефективності Держпраці в Україні реалізуються проекти Міжнародної організації праці. Але поки що ми бачимо: Державна служба з питань праці, де, як виявилося, працюють корумповані чиновники, боролася проти незалежних профспілок і не помічала  корупціонерів у своїх лавах. Дуже прикро, що на посади начальників головних управлінь Держпраці призначають хабарників. У 2018 році було затримано під час отримання хабара начальника  Головного управління у Донецькій області, вчора на цьому ж піймався начальник Головного управління у Луганській області. Хто буде наступним?!»

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83