Регіональні

Профспілківці зустрілися з головою Львівської ОДА ВАЖЛИВО!

Учора лідери профспілкових організацій НПГУ шахт ДП «Львівугілля» зустрічалися з очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Під час розмови було порушено цілу низку  важливих питань, зокрема щодо виплати заробітної плати і виділення коштів на обладнання.

«Стосовно першого питання, то керманич області пообіцяв: до п’ятниці буде повністю виплачено заробітну плату за лютий, - розповів голова Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук. – Щодо другого питання, то на ДП «Львіввугіля» вже виділено 200 мільйонів гривень на обладнання, і ці кошти, за словами Олега Синютки, - вже в казначействі».

На сайті Львівської ОДА розміщено інформацію, у якій зокрема зазначено: «Нагальним завданням для ДП «Льввівугілля» є забезпечення шахт необхідним обладнанням та матеріалами для виконання програми розвитку гірничих робіт, підтримки діючих потужностей і введення в експлуатацію нових лав.

Згідно з програмою «Реструктуризація вугільної галузі» для шахт «Межирічанська», «Лісова», «Степова», «Червоноградська» з державного бюджету виділено суму в обсязі 200 млн грн. Введення на вказаних шахтах чотирьох нових лав дасть змогу збільшити вуглевидобуток в четвертому кварталі порівняно з першим кварталом 2019 року на 18 відсотків».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83