Регіональні

Попередили про знеструмлення шахт (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Компанія «Укрінтеренерго» надіслала ДП «Первомайськвугілля» листа, у якому попередила, що у разі несплати заборгованості з 18 березня буде припинено подачу електроенергії на копальні підприємства.

Про це повідомив голова первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» Віктор Видиш. За його словами, підприємство за січень і лютий нинішнього року заборгувало постачальнику 52 мільйони гривень. «У телефонному режимі із «Укрінтеренерго» повідомили, що з 10-ї години буде відімкнено поверхню, з 14-ї години – водовідлив, а з 16-ї – систему провітрювання. А це означає одне: ми втратимо шахти – «Золоте», «Гірська», «Карбоніт», - розповів Віктор Видиш.

За його словами, йому вдалося додзвонитися до заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна. Той повідомив, що у профільному відомстві знають про ситуацію і вже мали розмову із керівництвом компанії «Укрінтеренерго», яке попередили, що у разі знеструмлення шахт причетні до цього відповідатимуть за законом. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83