Регіональні

Піднялися на поверхню для ведення перемовин ВАЖЛИВО!

Гірники шахт ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», які протестували під землею, піднялися на поверхню для  ведення перемовин із адміністрацією. Вони мають цілком сформовані вимоги, зокрема підвищення заробітної плати та встановлення соціального діалогу.

Слід зазначити, що на шахти «Тернівська», «Гвардійська» й «Зоря» прибули наряди поліції, які проводять слідчі дії щодо причетності шахтарів до здійснення теракту. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» повідомив голова НПГУ Михайло Волинець. «Якщо поліцію викликала адміністрація, то це просто залякування й означає, що до початку соціального діалогу ще далеко, - написав він. – Повірте: спроба залякати шахтарів неодмінно погіршить довіру людей до адміністрації та силових структур. І, звичайно, приверне увагу світових профспілок».

«Незалежна профспілка гірників України тримає зв’язок з тамтешніми профспілковими лідерами та керівництвом комбінату», - повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуку» голова НПГУ Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83