Регіональні

Відмовляються підніматися на поверхню ВАЖЛИВО!

Гірники шахти «Зоря» (колишня «Жовтнева») ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» (КЗРК) учора після ранкової зміни відмовилися підніматися на поверхню. У такий спосіб вони вимагають підвищення заробітної плати, вирішити питання взаємовідносин з адміністрацією  і припинити переслідування робітників.

Про це повідомив голова МО Незалежної профспілки гірників України міста Кривого Рогу Юрій Самойлов. За його словами, акція виникла стихійно. Працівники дізналися, що за минулий місяць середня зарплата гірників на ділянці склала вісім-дев'ять тисяч гривень. Протестувальники ж вимагають, щоб для підземних робітників оплата праці становила в еквіваленті не менше ніж 1000 доларів.

На ранок 6 жовтня під землею на глибині 1115 метрів перебувають 44 гірники шахти «Зоря». На знак солідарності з ними 77 колег із залізорудної шахти «Тернівська» ПАТ КЗРК  сьогодні теж залишилися під землею на глибині 1350 метрів.

«Незалежна профспілка гірників України тримає зв’язок з тамтешніми профспілковими лідерами та керівництвом комбінату», - повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуку» голова НПГУ Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83